Pil ömrü uzun dizüstü bilgisayar?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
lazrailefsanesi
03-05-2005, 21:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Merhaba arkadaslar onumuzde ki bir iki ay icinde diz üstü bilgisayar almak niyetindeyim.Kullanım amacı ilk olarak pil omrunun uzun gitmesi var (iş icin kullanılacagı icin mumkunse 8 saat Kahkaha degilse ona en yakın) .İkinci olarak hız. 1 - 1.5 milyar arası boyle bir marka var mı? Ne tavsiye edersiniz.Duruma göre yukarı cıkabilirim ama genel olarak dedigim gibi 1 - 1,5 milyar arası olması tercihim.Sadece tavsiye ettiginiz markanın linkini verseniz de kabuldur GülümsemeKahkaha

lazrailefsanesi
05-05-2005, 03:24   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Arkadaslar okunma sayısından bunu bi benle bir tane daha arkadas okudugunu anlıyom.O arkadasa en azından okudugu icin burdan tesekkür ediyorum.Neyse baska soracak yerler bulmadan önce gene kendi kendimin görüşünü aliyim.Evet biraz daha araştırdım ve 1399$+kdv pentium M 1,6 ghz ,512 DDR 333, 5 saat pil ömrü ,ati readon 9700 64mb onboard ekran kartı.Bu fiyat iyi mi? Bu donanımda ofis programlariyla performans alabilir miyim? Oyundan cok ofis programlarından performans istiyorum.
Birde sürekli olarak son zamanlarda centrio işlemci duyuyorum.Bunun pentiuma göre avantajı dezavantajı nedir? fiyat farkı var mı? Ben bi ay sonra kendi yazdıgım bu msj okurum gene kendi soruma cevap veririm.Bakarsın baskaları okursa isine yarar.Unutmadan birde kendime tesekkur yazayım bi ara model tavsiye ettigim icin.

theironman
05-05-2005, 08:35   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

gözün CENTRINO labtoplarında olsun.