power supply'de sorun lütfen yardım

foreverturks78
09-02-2011, 11:26   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

arkadaşlar benim bilgisayarın power supply fanı bilgisayarı açtığım zaman bir çalışıyor bir duruyor haliyle bilgisayarda açılmıyor sonra fişini çekiyorum bidaha takıyorum bilgisayarı yeniden çalıştırıyorum ya aynısını yapıyor bazende belli olmuyor çalışıyor yada çalışıp dururken birden çalışmaya devam ediyor bilgisayarcıya götürdüm orda ilkinde çalıştı başka fişe taktım aynısını yaptı ben dükkandayım bilgisayarı eve çıkardım orda taktım ordada aynısını yaptı ilkinde  ikincide yapmadı bende kesintisiz güç kaynağı var acaba ondanmı diyorum ama onu devre dışı bırakıp denedim ölede yapıyor zaten,bir türlü anlayamadım ya kafayı yicem sinir oluyorum lütfen anlayan birisi yardımcı olabilirmi teşekkür ederim saygılarımla

Jubei76
09-02-2011, 12:34   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Arkadaşım neden kafayı yiyeceksin sorunu bulmuş ama çözmemişsin,powersupply değiştir ve sorunun çözülsün hepsi bu ?

foreverturks78
09-02-2011, 12:51   |  #3  
OP Yeni Üye
37 mesaj

ama hocam power supply'i daha yeni takılmıştı bilgisayarcıyı aradım 2. el takmış bana sölemiş takarken ama ben pek hatırlamıyorum bana diyoki getir diyo olmazsa başka yeni takalım diyo onun garanti vermesi lazım dimi bana yeniden para isteyemez nedir bu bilgisayarcılardan çektiğimiz kardeşim ya :)

Jubei76
09-02-2011, 13:13   |  #4  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
3,579 mesaj
Alıntı: foreverturks78  
ama hocam power supply'i daha yeni takılmıştı bilgisayarcıyı aradım 2. el takmış bana sölemiş takarken ama ben pek hatırlamıyorum bana diyoki getir diyo olmazsa başka yeni takalım diyo onun garanti vermesi lazım dimi bana yeniden para isteyemez nedir bu bilgisayarcılardan çektiğimiz kardeşim ya :)
Valla açıkçası bilgisayarcı ile aranızda nasıl bir konuşma geçti bilemiyorum ama o powersupply,in o şekilde çalışmaması gerekiyor,bence git durumu anlat ve değiştirmesini iste.

foreverturks78
09-02-2011, 13:20   |  #5  
OP Yeni Üye
37 mesaj

zaten gitcem hocam baksın iyice bida para isterse vermemem lazım heralde veya vermem yani bana neden sorunlu power sup'ı takıyoki bu arada hocam yardımcı oldunuz hiç olmazsa ilgilendiniz çok saolun saygılarımla

Jubei76
09-02-2011, 13:46   |  #6  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
3,579 mesaj
Alıntı: foreverturks78  
zaten gitcem hocam baksın iyice bida para isterse vermemem lazım heralde veya vermem yani bana neden sorunlu power sup'ı takıyoki bu arada hocam yardımcı oldunuz hiç olmazsa ilgilendiniz çok saolun saygıları
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.