PPTminimizer 4.0 [08.04.2010]

CHIP Online
08-04-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

PPTminimizer sunumlarınızı orijinal boyutunu yüzde 98'e kadar küçülten  güçlü bir sıkıştırma yazılımıdır. Ama en önemli özelliği bu sıkıştırma  işlemini dosya formatını değiştirmeksizin yapmasıdır. Bu sayede  sıkıştırılan dosyaları kullanmadan önce başka bir yazılımla açmak  gerekmez. Bu yazılım Vista ile tam uyumludur ve Outlook, PowerPoint ve  Windows Explorer'a tam olarak entegre edilebilir. PPTminimizer çoklu dil  desteğine sahiptir.

PPTminimizer sunumlarınızı orijinal boyutunu yüzde 98'e kadar küçülten  güçlü bir sıkıştırma yazılımıdır. Ama en önemli özelliği bu sıkıştırma  işlemini dosya formatını değiştirmeksizin yapmasıdır. Bu sayede  sıkıştırılan dosyaları kullanmadan önce başka bir yazılımla açmak  gerekmez. Bu yazılım Vista ile tam uyumludur ve Outlook, PowerPoint ve  Windows Explorer'a tam olarak entegre edilebilir. PPTminimizer çoklu dil  desteğine sahiptir.Zaman kazanın - Daha hızlı veri transferi
Alan kazanın - Daha verimli veri depolama
Gönderin ve alın- Bütün posta kutularına sığacak, optimize  dosyalar
Üretkenliği arttırın- Zaman ve kaynaktan tasarruf edin
Önemli: Yazılımı aktive etmek için üreticinin internet sitesinde  kayıt etmeniz gerekiyor. Alacağınız kişisel seri numarası  ile ücretsiz ve tam sürüme kavuşacaksınız.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: PPTminimizer 4.0

raco38
08-04-2010, 10:38   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

PPTminimizer kadar% 98, orijinal dosya biçimini değiştirmeden tarafından sunumlar ve belgeler sıkıştırır. Bu nedenle, özel bir program ya da "unzip" dosyaları sıkıştırıp artık gerekli değildir. Bu program Vista ile uyumlu ve tam olarak Outlook, PowerPoint, Windows Explorer entegre edilebilir. PPTminimizer İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, gelir Japonca ve İspanyolca.
• Zaman - Daha hızlı veri transferi
• Kaydet Space - Daha etkili veri depolama yönetimi
• Gönder ve Al - Transfer her gelen kutularını sığar dosyaları optimize
• zaman ve kaynak Verimlilik - Hemen tasarrufları artırma

Türkçe çevirisi bu ama daha açıklayıcı bir bilgi olsa iyi olurdu

Kapalı Hesap (135391)
08-04-2010, 13:22   |  #3  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Saol CHIP :)

cendel73
08-04-2010, 14:25   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

Herkese merhabalar.
Ya arkadaşlar hep teşekkür ediyorsunuz ama bu program nasıl kullanılır ben bilmiyorum ve benim gibi bilmeyenlerde eminim vardır.Güzelce tarif edecek arkadaş varsa en çok teşekkürü ben edicem:)
Lütfen birisi tarif etsin.
Şimdiden teşekkürler..

cendel73
08-04-2010, 14:28   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

Herkese merhabalar.
Ya arkadaşlar hep teşekkür ediyorsunuz ama bu program nasıl kullanılır ben bilmiyorum ve benim gibi bilmeyenlerde eminim vardır.Güzelce tarif edecek arkadaş varsa en çok teşekkürü ben edicem:)
Lütfen birisi tarif etsin.
Şimdiden teşekkürler..

GeçeninYargıcı
08-04-2010, 17:36   |  #6  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

FILEminimizer Suite 6.0
Programın dil seçeneklerinde türkçe yok gördüğünüz gibi ben kendi çabamla türkçeleştirmeye çalıştım.

http://farm5.static.flickr.com/4059/4502368659_07ed0a1549_o.jpg

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 09 Nisan 2010 02:00