prince of persia

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
zeyram
08-02-2006, 01:14   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
141 mesaj

arkadaşlar oyunu yeni yükledim.
ama oyun sırasında mouse yi sağa döndürdüğümde adam sola , sola döndürdüğümde adam sağa .... anlıyacağınız ben ne yaparsam kahramanım tam tersini yapıyor.sorun ne acaba ayarlardan mı kaynaklanıyor?
options a falan baktım ama ilgili ayar bulamadım. acaba sorun mouse demi ? microsoft wireless mouse kullanıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Banned
08-02-2006, 12:34   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

ayarlardan kaynaklanıyor he he tüm serisini bitirdim o oyunun ayarları deneme yanılma

yoluyla degiştir bulursun dogru ayarı.

CU_GS7
11-02-2006, 02:37   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
zeyram
arkadaşlar oyunu yeni yükledim.
ama oyun sırasında mouse yi sağa döndürdüğümde adam sola , sola döndürdüğümde adam sağa .... anlıyacağınız ben ne yaparsam kahramanım tam tersini yapıyor.sorun ne acaba ayarlardan mı kaynaklanıyor?
options a falan baktım ama ilgili ayar bulamadım. acaba sorun mouse demi ? microsoft wireless mouse kullanıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
Mouse ni sakın değiştime.Ayarlarda bi değişiklik yapmışsın bence..
Birçok FPS oyununda mevcut olan bir mouse ayarı vardır: "INVERT MOUSE" adında..Eğer bu ayar aktif yapıldığında dediğin sağ-sol,yukarı-aşağı tersliği yaşanır..
Belki yanlışlıkla bu ayarı aktif yapmışsındır.Kapatınca eminim düzelecektir..

Banned
16-02-2006, 17:38   |  #4  
Banlandı
1,204 mesaj

yanlışlıkla ayarlarla oynamamış bence

oyunun deafult ayarları öyleydi.