PROGRAM ÇATIŞMASI

HPQ-User
25-09-2009, 11:11   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ekrem sormuş:
İşletim sistemi : Windows vista 32 bit
Web Cam        : CMOS_Camera_D-Max_GD-5A3
olay proğram   : Asus Life frame (veya multi frame)  MSN 9
  Bu konuyu ben daha önce sormuştum.Ben yazıyı yazmadan önce yeni güncellemeleri kurdum. Windows'un güvenli kipinde ve normal çalışmasında da tekrar tekrar denedim.Yazılımı kaldırarak güvenli kipte açtım. Daha ben müdahale etmeden otomotik olarak Aygıt yöneticisine "Üniversal Kontrollere" Bilinmiyen aygıt olarak yazılım yüklüyor.USB Web cam Yazılımı yüklemiyor.Yüklediği yazılımı kaldırarak manuel kurdum olmadı Dolayısıyla Kamera kullanılamıyor. Ancak Life frame kaldırırsam MSN  kamerayı görüyor. Veya MSN 9 kaldırısam Life frame kamerayı görüyor. Anlam veremedim ???

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
CMOS_Camera_D-Max_GD-5A3

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)

007ali
25-09-2009, 11:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
203 mesaj

bendede minton oyun kumandası var bilinmeyen aygıt diyor bilen varsa yardım ederse sevinirim
http://www.sanalmarketim.com/uru ... -Usb-Analog-GamePad kol bu

Son Düzenleme: 007ali ~ 25 Eylül 2009 11:30
OSMAN BAĞÇEVAN
25-09-2009, 12:34   |  #3  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj
Alıntı: 007ali  
bendede minton oyun kumandası var bilinmeyen aygıt diyor bilen varsa yardım ederse sevinirim
http://www.sanalmarketim.com/uru ... -Usb-Analog-GamePad kol
Tak&Çalıştır özelliği var kol da..o yüzden de bilinmeyen bir aygıt dememesi gerekiyor normalde..
bilinmeyen aygıtın özelliklerinden hadware id sini sölerseniz bizde bakalım sürücünüze...siz aslında yeni konu açsanız daha iyi olacak..yoksa bu konuyu açan arkadaşın sorunu gümbürtüye gidicek :)
Alıntı: HPQ-User  
ekrem sormuş:
İşletim sistemi : Windows vista 32 bit
Web Cam        : CMOS_Camera_D-Max_GD-5A3
olay proğram   : Asus Life frame (veya multi frame)  MSN 9
  Bu konuyu ben daha önce sormuştum.Ben yazıyı yazmadan önce yeni güncellemeleri kurdum. Windows'un güvenli kipinde ve normal çalışmasında da tekrar tekrar denedim.Yazılımı kaldırarak güvenli kipte açtım. Daha ben müdahale etmeden otomotik olarak Aygıt yöneticisine "Üniversal Kontrollere" Bilinmiyen aygıt olarak yazılım yüklüyor.USB Web cam Yazılımı yüklemiyor.Yüklediği yazılımı kaldırarak manuel kurdum olmadı Dolayısıyla Kamera kullanılamıyor. Ancak Life frame kaldırırsam MSN  kamerayı görüyor. Veya MSN 9 kaldırısam Life frame kamerayı görüyor. Anlam veremedim ???
siz kameranızı , kameranızın yanında verilen cdyle mi yüklüyorsunuz  ?
sorununuz tam olarak nedir anlamadım ..siz kameranızı msn nize tanıtmışsınız ve kullanıyorsunuz..başka ne istiyorsunuz ki ?

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 25 Eylül 2009 12:46