Program kur hatası

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
04-04-2006, 09:47   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
43,715 mesaj
Hikmet GÜL
Gökhan Bey.
Ben şirketinize ait dergilerinden olan "ENTER" dergisine üye olup tamamını aldım.
Ancak program kurma, yedeklenen windowsu yeniden yükleme veya widows hatalarında neler yapılacagı husunda herhangi bir bilgi verilmedi. Şimdi, daha önce yükleyip uzun süre çalıtırdığım bir oyun programını sildim. Ancak yeniden yüklediğimde aşağıdaki hatayı veriyor ve ben bunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

16 BİT WİNDOWS SUBSYSTEM
"NTVDMCPU geçersiz bir yömergeyle karşılaştı.CS:0003 İP:32A9 OP:63 01 52 03 00 uygulamayı kapatmak için kapatı seçin." şeklinde bir uyarı penceresi ile karşılaşıyorum ve kaç defa tekrarladı isem hep aynı uyarı ile karşılaştım. Programı yeniden yüklemek için ne yapmalıyım. E-mail adresime yazarmısınız. e-mail adresim:
CHIP YARDIM MERKEZİ:
Merhabalar sanıyorum C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT dizininde olması gereken autoexec.nt dosyası zarar görmüş veya yeri değişmiş olabilir C:\WINDOWS\repair klasörünün içine bakın eğer yoksa sisteminizde arama yapın. Dosyayı bulduktan sonra aynı yerine yani C:\WINDOWS\SYSTEM32\ kalsörünün içine kopyalayn sorununuz düzelicektir.