PROGRAM SİLMEK

asi.akin
27-09-2007, 20:08   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
54 mesaj

Arkadaşlar, Çalıştıdan Progrom silmek için yardım Silinecek program office 2007

cem123
27-09-2007, 20:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
127 mesaj

ccleaner programını dene kardeş.

buradan indir.eğer indiremezsen burdan google da ccleaner diye arat.kurduktan sonra çalıştır bilgisayarını bir güzel temizler.o yazılar da gider

kolay gelsin

viking20
27-09-2007, 22:08   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

CCleaner ile program kaldırmak için: Araçlar\Geri Yükle(Kaldır)tuşunu kullanın.Listeden programı seçin sonra Geri yüklemeyi(çalıştır)tuşuna basın.Daha sonrada CCleaner ile temizlik yaptırın\yaparsınız(genel ve registry=kayıt defteri olarak).cem123,sıralı olarak vermemiştin ben devreye gireyim dedim.Tabii en ideali Uninstall programları kullanmak(Your ve\veya Smarty Uninstaller).
Bu tip programları kullandığınızda bile yine de CCleaner ile temizlik yapın en son.Mubarek yinede temizliyecek birşeyler bulur\buluyor.Hatta ben her iş bittikden sonra birde TuneUp Utilities in 1-Click Maintenance 'ini çalıştırırım(en son kontrol diyelim).RegCleaner in listesinden (ilk sıradaki:Yazılımlar ,kısmı)de bakarım,eğer bilgisayarımdan kaldırdığım programlar burada yer alıyorlar ise bir güzel buradan da kaldırırım\silerim(en altda tuşu var,önce listeden seçip),olayı tamamlarım.

Son Düzenleme: viking20 ~ 28 Eylül 2007 01:09