programı kaldıramıyorum

volkan5525
06-02-2010, 20:08   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
209 mesaj

arkadaşlar nero programı kurdum pc de ,daha sonra bunu kaldırmak istiyıorum ama ne yaptıysam programı kaldıramadım,pc yi defalşarca yenıden başlattım ama program bir türlü kalkmıyor,ilerliyo ama  bir süre sonra orda kalıyo saatlerce bekledim ama bir türlü ilerlme olmuyor,yardımlarınızı beklıyorum

Kapalı Hesap (158417)
06-02-2010, 20:50   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

TAMAMEN SİLME
Kaldirdigimiz programin ismi hala görünüyorsa.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall... yanindaki + isaretli yere tiklayip actigimizda hepsini görebilirsiniz.Sağ tıkla ve sil…

G00GLE
06-02-2010, 21:07   |  #3  
G00GLE avatarı
Yıllanmış Üye
747 mesaj
Alıntı: yorumsuz_  
TAMAMEN SİLME
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall... yanindaki + isaretli yere tiklayip actigimizda hepsini görebilirsiniz.Sağ tıkla ve sil…
Bu dediğiniz sadece Program Ekle/Kaldır listesinden siler. program yine yerinde kalacaktır.
eğer kalkmıyorsa ve kurulum paketine de zarar verdiyseniz, daha yeni bir sürümünü bulup kurmayı ve o şekilde kaldırmayı deneyin. yeni sürüm eskisini kaldıracaktır ve restart isteyecektir. restarttan sonra kurulumu durdurursunuz. 

setare
06-02-2010, 21:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
260 mesaj

Nero 6 yı Nero General Clean Tool adlı program ile kaldırmıştım

volkan5525
06-02-2010, 21:32   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
209 mesaj
Alıntı: yorumsuz_  
TAMAMEN SİLME
dediğin gibi yaptım program ekle kaldırın içi bomboş oldu :( ne yapacağım şimdi?

IceManF1
06-02-2010, 22:05   |  #6  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
3,542 mesaj

Revo Uninstaller istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.
Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz. Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan "Program Ekle veya Kaldır" özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı "Program Ekle veya Kaldır" bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir.
Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile "hunter mode" kullanımı daha kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.
Program özellikleri:

• Auto Start Manager - Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
  • Windows Tool Manager - Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.
  • Junk Files Cleaner - Sık kullanılan dosyalar bölümündeki geçmişe ait çöp dosyaları silebilirsiniz.
  • Browsers History Cleaner - İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
  • Office History Cleaner - MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
  • Windows History Cleaner - Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

http://www.revouninstaller.com/r ... _free_download.html

asi.akin
06-02-2010, 22:52   |  #7  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
54 mesaj

Kurduğn prugramın cd sini tak. Yüklemeye başladığında sana seçenekler sunacak onar-yeniden yükle-programı kaldır gibi tabi bunlar ingilizce olacaktır. Oradan Remote ya da unistal seçeneklerinden hangisi yazilı ise onu seç ve cd sana programı kaldırsın.

Recep Baltaş
06-02-2010, 23:06   |  #8  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

setare'nin dediğini yapacaksın.