ps3 mü gamer pc mi?

berkcan_0
11-08-2011, 19:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,153 mesaj

arkadaşalar bu ay içinde gt425m ekran kartlı laptopumu 1000tl den satıp iyi bir oyun pc si toplamak istiyorum ama bildiğiniz gibi pc deki oyunlar ps3 e göre çok geride grafik olarak değil oyun kıtlığı var şuanda pc de nerdeyse oynayacak hiçbir oyun bulamıyorum ve eski oyunları oynamak zorunda kalıyorum ps3 için ise çok kaliteli oyunlar var evimde 102 ekran samsung full hd 100hz tv var sizce ps3 mü alayım yok sa pc mi toplayım

infazci6100
11-08-2011, 20:06   |  #2  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
1,108 mesaj

guzel bı oyun kasası ps 3 e bın basar. sıraladık burda cok oyunların fıyatları falan fps oyunda kontrol pcde daha guzel pcde net muzk fılm daha kolay gıbı en bastada grafık kalıtesı tabi ps3 de kendıne has tekken nba fıfa street var onlarda nekadar ıdare etcek senı para dayanmaz ona hem.bence pc eskımez yıllar sonra alırsın bı ekran kartı yıne oynarsın oyununu

Qromodynmc
11-08-2011, 20:53   |  #3  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 126
4,184 mesaj

Ps3ün kendine has oyunları dışında pek bi +sı yok bence,zaten grafik olarakta Pcden geride kaldı artık(ta 2006nın donanımı,pek bişi beklememek lazım,Bugüne kadar geldiyse optimizasyon sayesinde geldi,Ki o optimizasyonlar pcye yapılsa sıradan pcler gta4ü 60 fpsde oynatırdı :),Herneyse Pc alacaksan paraya kıyıp gerçekten iyi bi oyun makinası oluşturabilirsin,grafiğinde tadını çıkarırsın:) Oyun konusunda takılma,pcde istemediğin kadar türde oyun var,bilgisayar oyunları sadece oyun sitelerinde tanıtılanlardan ibaret değil..  (hatta pcye özel muhteşem oyunlarda var "the witcher" gibi.)

Andaç Işık
11-08-2011, 21:02   |  #4  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
1,402 mesaj

PS3'e vereceğin parayla alacağın PC'den -bence- Play Station kadar zevk alamazsın ancak paraya kıyarsan ve güzel bir makine toplarsan PS3 falan hikaye. Hem iyi bir bilgisayarın, hem bir oyun canavarın olur. 3 yıl sonra yetmedi mi,  bir iki parça değiştirir halledersin.

Qromodynmc
11-08-2011, 21:04   |  #5  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 126
4,184 mesaj

Evet tabiki ps3 parasına alınan pcden pek hayır gelmez ama Paraya kıyıp Sağlam bi pc alırsa işte o zaman tadından yenmez..

berkcan_0
11-08-2011, 22:26   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,153 mesaj
Alıntı: punisher123  
Ps3ün kendine has oyunları dışında pek bi +sı yok bence,zaten grafik olarakta Pcden geride kaldı artık(ta 2006nın donanımı,pek bişi beklememek lazım,Bugüne kadar geldiyse optimizasyon sayesinde geldi,Ki o optimizasyonlar pcye yapılsa sıradan pcler gta4ü 60 fpsde oynatırdı :),Herneyse Pc alacaksan paraya kıyıp gerçekten iyi bi oyun makinası oluşturabilirsin,grafiğinde tadını çıkarırsın:) Oyun konusunda takılma,pcde istemediğin kadar türde oyun var,bilgisayar oyunları sadece oyun sitelerinde tanıtılanlardan ibaret değil..  (hatta pcye özel muhteşem oyunlarda var "the witcher" gibi.)
the witcher ı biliyorum gt425m ekran kartı ile zaten şuanki bütün oyunları o.c ile high ta oynuyorum moh serisi call of duty serisi crysis serisi nfs dirt  battfiled serisi bitirmediğim oyun kalmadı pc için çıkan bütün oyunları bitirdim diye bilirim ama ps3 için olan oyunlar gerçek çok fazla gt5 god of war unterhated 2 dövüş oyunları pes fifa la norie daha bilmediğim birsürü oyun var ve ben bunların hiçbirini oynamadım