Psp Ölü Pixsel Kontrolü Yapın (Çok Basit )

beyhudedunya
19-05-2008, 13:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Ölü Piksel

Genellikle LCD ve TFT ekranlarda karşılaşılan ölü piksel (dead pixel) problemi için geliştirilmiş ana renkler sayesinde hatalı olan pikselleri bulabilmemize yardımcı olur. program kurulum gerektirmemektedir. Yapmamız gereken indirdiğimiz rarlı dosyayı açmak ve daha sonra PHOTO klasörünü psp hafıza kartınıza atmak resimdede göründüğü gibi çeşitli renkler için ölü piksel olup olmadığını bu şekilde tesbit edicez.

Son Düzenleme: beyhudedunya ~ 21 Nisan 2009 11:11
qwertsdf
21-09-2008, 13:32   |  #2  
Yeni Üye
23 mesaj

Bende PSP Fat versiyon 2.60 Sony Playstation Portable 1004-K var.Bunun anakarı IC6001 yazan anakart.Ben buna mp3, video ve resim atabiliyorum.Ancak ne yapıp etmeme rağmen bir türlü oyun ve tema yükleyemedim.
PSP'yi bilgisayara bağladığımda Memory Stick'te iki dosya var.MP_ROOT ve PSP.PSP klasörüne girdiğimde GAME klasörü var ama içine oyunu attığımda çalışmıyor.THEME klasörü gibi bir seçenek falan da yok.Ama ben temayı nereye atacağım?

Bu işi tam olarak bilen arkadaş varsa lütfen anlatsın. MSN'em: nikefootball@windowslive.com

........ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER........

beyhudedunya
21-04-2009, 11:15   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj

Arkadaşım Psp hazıfa kartından oyun oynamak istiyorsan özel version yükletmelisin
SEnin eski psplerdn olduğu için version attırabilirsin. (PSP3000 ve 2000 in son çıkan serisinde bu mümkün değil henüz) Version attırdıktan sonra Hafıza kartında iso die bi klasör oluşacak bu klasörün içine istediğin oyunları atıp oynayabileceksin artık+ MP4 AVC kalitesinde Film izleyebileceksin+++ daha birsürü yenilik var

Nomwe
29-04-2009, 21:37   |  #4  
Taze Üye
6 mesaj

Sağol Teşekkürler