RD yoksa DDR mi?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
darkstar
17-02-2006, 15:11   |  #51  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,029 mesaj

buna ragmen

test sonuclar ortada

Banned
17-02-2006, 15:51   |  #52  
Banlandı
1,204 mesaj

İŞTE RD RAM İN BİTTİGİ AN

kırmızı mavi renkte olan da benim 50$ lık ramler

300-400 dolarlık ddr ramleri hesaba katmıyorum tabi

50$ lıgı yetiyor da artıyor.

DDR RAM LİDER

Şahin Ekşioğlu
17-02-2006, 16:10   |  #53  
Yıllanmış Üye
104 mesaj

arkadaşlar olmuş bitmiş birşey için tartışıyorsunuz. RDRAM bu ay yazdığım 33 fiyasko yazısının maddelerinden biriydi.
İyi bir potansiyeli olduğu doğru fakat bu "daha iyi" olduğu anlamına gelmez. Zaten gelse de RDRAM destekli anakartı nerden bulacakasınız. Bence DDR2 ciddi anlamda DDR'dan üstün mü, Intel DDR2 kullanıyor AMD DDR3'ü bekliyor acaba neden gibi konuları tartışın ki böylece yüzünüzü ileriye dönmüş olursunuz. Betamax kasetler daha ufaktı ve taşıması kolaydı ama VHS Betamax'ı silmişken hala betamax daha iyidir diye tartışmak ne kadar anlamlı?

Banned
17-02-2006, 17:27   |  #54  
Banlandı
1,204 mesaj

teşekkürler şahin ekşioglu rdram in fiyasko oldugu dogru

bakalım birileri sözünde duracak mı?

Mahmut Karslıoğlu
17-02-2006, 19:30   |  #55  
Mahmut Karslıoğlu avatarı
CHIP Editör
84 mesaj

Arkadaşlar,
Teknik konularda tartışmanız çok güzel hoş ama lütfen tartışmanın sınılarını iyi belirleyelim. Bu tarz hakaret içeren laflı sataşmalar CHIP okuyuclarına yakışmıyor. Lütfen biraz daha dikkat. Eminimki kimse kimseye isteyerek hakaret etmemiştir. Barışarak teknik tartışmanıza kaldığınız yerden devam etmenizi dilerim...

darkstar
22-02-2006, 17:08   |  #56  
OP Yıllanmış Üye
1,029 mesaj
Şahin Ekşioğlu
arkadaşlar olmuş bitmiş birşey için tartışıyorsunuz. RDRAM bu ay yazdığım 33 fiyasko yazısının maddelerinden biriydi.
İyi bir potansiyeli olduğu doğru fakat bu "daha iyi" olduğu anlamına gelmez. Zaten gelse de RDRAM destekli anakartı nerden bulacakasınız. Bence DDR2 ciddi anlamda DDR'dan üstün mü, Intel DDR2 kullanıyor AMD DDR3'ü bekliyor acaba neden gibi konuları tartışın ki böylece yüzünüzü ileriye dönmüş olursunuz. Betamax kasetler daha ufaktı ve taşıması kolaydı ama VHS Betamax'ı silmişken hala betamax daha iyidir diye tartışmak ne kadar anlamlı?

ben burda ddr daha hizlidir diye bir sey goremedim....
herseyi istedigin gibi yorumlarsan edo ramleri de rd ramden daha ustun olarak algilarsin.....

daha eski mesajlara donersen zaten RD ramin daha pahali ve cok isindigini yazmistim ve tutulmadigi icin hayal kirikligi yasattiginida yazmistim

yaptigin testlerin denk olmadigini teknik bilgin varsa kendinde biliyosundur rd ram tutulmadi diye yatirim yapilmadi ve onunla ilgili chipset gelistirilmedi dogal olarak islemci farkide var esit sartlardayken sonuclar ortada   iste test sonuclari

sozunde durmak isteyip istemezsin o beni ilgilendirmez onuruna kalmis

darkstar
22-02-2006, 17:29   |  #57  
OP Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

bisey daha cok fazla giremiyorum nete o yuzden diger konularada cevap yazamiyorum yani kimse gitti dusundu dusundu geldi yazdi olmasinm

Recep Baltaş
22-02-2006, 23:02   |  #58  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Tamam arkadaşlar gerekli açıklamalar yapıldı.Konuda amacına ulaştı.Noktayı koyuyorum.