RedHack: TTnet'i biz çökerttik

yunus07
29-04-2012, 23:46   |  #26  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
992 mesaj
Alıntı: ccc KINAŞLI ccc  
Bizim binanın elektiriği her 2 haaftada bir düzenli olarak kesilir acep budamı Redhack'ın işi ama becerememişler şu redhack'a söyleyekte bi ara e-okulada dalsınlar benim notları düzelsseler bari :D :D :
Kahkaha

Kapalı Hesap (203561)
30-04-2012, 00:27   |  #27  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj

Yav bizde de hep banyonun ışık açık kalıyor. Acaba bunlar mı açıyor bazen de birileri sifonu çekiyor Kahkaha

android3
30-04-2012, 01:35   |  #28  
android3 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
156 mesaj

"TTNet basta olmak uzere Emniyet Genel Mudurlugu, Adalet Bakanligi, Yargitay vb bircok onemli kurulusa
Anonymous RedHack DGVirus, AnarcyCrew olarak ataklar duzenlenmistir."

hala şu hacker ları savunanlar var :@ siz kim oluyorsunuzda devletin kuruluşlarına saldırıyorsunuz?
inş hepsi tutuklanır.

Kapalı Hesap (200174)
30-04-2012, 02:00   |  #29  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: android3  
"TTNet basta olmak uzere Emniyet Genel Mudurlugu, Adalet Bakanligi, Yargitay vb bircok onemli kurulusa
Anonymous RedHack DGVirus, AnarcyCrew olarak ataklar duzenlenmistir."

hala şu hacker ları savunanlar var :@ siz kim oluyorsunuzda devletin kuruluşlarına saldırıyorsunuz?
inş hepsi tutuklanır.

Evet haklısın...
Devletin resmi kurumlarına ait site web sayfaları devletin hazinesinden çıkan para ile hazırlanıyor yani milletin vergileri ile oluşturuluyor...
Bu hack olaylarını destekleyenler hangi zihniyete sahipler acaba ?
Bu ülkeyi beğenmiyorsan çeker gidersin başka ülkeden vatandaşlık alırsın buna kimse karşı çıkamaz devlet yasakta koymuyor...
Ben ülkemi seviyorum gitmem ama böyle şeyleride yakıştırmıyorum ülkeme  diyorsan yasalar çerçevesinde sesini duyurursun itiraz(protesto)edersin kanunlarımız bu hakkıda vermiş bizlere..
Bu ülkenin resmi kruumuna kuruluşuna bi saldırı oldunda sevinenlere sözüm insanlığınızı sorgulayın azcık...
Hangi amaca hizmet ediyorsunuz anlamıyorum devleti zarara sokuyor adamlar siz destekliyorsunuz(ttnetle alakalı değil yazdıklarım)
devletin resmi bir kurumuna saldırı oldunda burda sevinenlere sözlerim o konuda bu forumda açıldı...
Gülümseme

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (47771) ~ 30 Nisan 2012 04:17