REGEDİT'e girilmiyor

HPQ-User
15-05-2009, 09:45   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

barış sormuş:
xp işletim sistemi kurdum kayıt defteri düzenleyicis görev yöneticisi tarafından iptak edilmiştir diyorr yardım adeseniz sevinirim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel pentium işlemci 80gb harddisk via chipset kullanıyorum xp işletim sistemi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

zrgnlr04
15-05-2009, 09:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
977 mesaj

http://www.evbilgisayari.com/isl ... -cikarilmistir.html
[Yeni bilgisayar hesabı açtım oldu](Alıntı)
---
Vista için:
[arkadaşım vista starter kısıtlı yazılım anlamındadır.. yani bir çok özellik eksiktir..
hesap açmaya gelince denetim masası kullanıcı hesaplarına gir ve yeni kullanıcı ekleyı tıkla .. kullanıcı adını yaz yeni hesap olustura bas ve ileri dersin bu kadar](Alıntı)
---
[Kardeşlerim valla aynı sorunla karşılaştım aradım taradım bütün çözüm yollarını denedim ama olmadi.Az daha format atacaktım sonra gözüme bi program takıldı nette hemde dil seçenekleri arasında türkçe de var kurdum ayarladım tarattım sorunları hallett dedim harbiden bütün sorunları halletti.Şimdi kayıt defterine giriliyor ayrıca program sürümü bedava yani belli bi kullanım süresi yok kayıt defterine giremeyen arkadaşlar kurup hemen tarattırsın sorunları halletsin programın ismi ''Advanced WindowsCare V2 Personal'',kolay gelsin](Alıntı)
Abiler çok sağolun ya dediğinizi aynen yaptım sorunum çözüldü ellerinize sağlık.(Alıntı)
---

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 15 Mayıs 2009 10:06
Süleyman.
15-05-2009, 10:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

"Başlat > Çalıştır > gpedit.msc (enter) > Yönetim Şablonları > Sistem > Kayıt Defteri Düzenleme Araçlarına Erişimi Engelle" seçeneğinden istediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızı güncel bir güvenlik yazılımıyla ve bir malware/spyware programıyla taratın.

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 15 Mayıs 2009 10:26
stern
15-05-2009, 10:29   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

Merhaba

linkte bulunan vbs dosyası problemi çözecektir.

kolay gelsin