Reset sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
11-04-2006, 16:22   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
43,715 mesaj

[alıntı=""]ben yaşadığım yerdeki tüm bilgisayar bayiilerine ve bilgisayarla haşır neşir olanlara sordum soruşturdum ama bir özüm üretemedik nisan 2006 tarihli derginizde bu adresi buldum ve şimdi ilgilenen arkadaşlar soruyorum?  Sorum ve sorun şu bilgisayara format attım windows kurmak için ama kurulum esnasında elektirik kesildi ve yahut düğmesine basarak kurulumu sonlandırdım. tekrar kurarken C-D-E dizinlerini yani fetleri karışmış olarak buldum. içindeki gerekli dosyaları kurtardıktan sonra windowsu tekrar kurduk amao günden sonra bilgisayar kendi kendine resetleme veya mavi ekran hata bildirimi yahut çeşitli dosyalarda donarak ekteki hata mesajını gönderiyor lütfen bu soruna bir çare

CHIP YARDIM MERKEZİ:
Merhaba bu sorun bilgisayarınızın tüm donanımlarından kaynaklanabilir ilk önce anakart , Ram, işlemcinin kontrol edilmesi gerekiyor. Sonra diğer donanımlar. Kontrol işlemini daha önce den çalıştığı bilinen donanımlarla yapmanız gerek.