resimleri açamıyorum

HPQ-User
29-08-2008, 12:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ysmn sormuş:
resimleri windows media player de açabiliyordum.
artık açamıyorum. küçük resimlere tıklıyorum ama açılmıyor.
bilgisayrdana yanlış bişey mi sildim bilmiyorum.
bilgisayarım dell d600

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
dell d600

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1)

SAİNT
29-08-2008, 12:33   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

MEDİA PLAYERDE NE İŞİN VAR WİNDOWS RESİM VE FAX GÖRÜNTÜLEYİCİ VARKEN BİRLİKTE AÇLA Bİ KONTROL ET ACABA RESİM HANGİ PROGRAMLA AÇILIYOR. RESMİN ÜSTÜNE SAĞA TIKLA VE BİRLİKTE AÇ DE ORDAN WİNDOWS FAX VE RESİM GÖRÜNTÜLEYİCİYİ SEÇ EN AŞAĞIDA SOLDA BU TÜR VERİLERİ BU PROGRAMLA AÇ KUTUCUĞU VAR ONA TIKLA HERZAMAN ONLA AÇILIR. AKLIMA GELEN BU.

Feel Good
29-08-2008, 12:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,688 mesaj
saint
MEDİA PLAYERDE NE İŞİN VAR WİNDOWS RESİM VE FAX GÖRÜNTÜLEYİCİ VARKEN BİRLİKTE AÇLA Bİ KONTROL ET ACABA RESİM HANGİ PROGRAMLA AÇILIYOR. RESMİN ÜSTÜNE SAĞA TIKLA VE BİRLİKTE AÇ DE ORDAN WİNDOWS FAX VE RESİM GÖRÜNTÜLEYİCİYİ SEÇ EN AŞAĞIDA SOLDA BU TÜR VERİLERİ BU PROGRAMLA AÇ KUTUCUĞU VAR ONA TIKLA HERZAMAN ONLA AÇILIR. AKLIMA GELEN BU.
Aynen katılıyorum ama arkadaş önceden açılıyordu demiş media player ile. Demek ki başka bi sorun var. Ama belki arkadaş yanlış yazmış da olabilir.

GazI_9o9
29-08-2008, 22:31   |  #4  
GazI_9o9 avatarı
Yıllanmış Üye
1,126 mesaj

Vallah bravo senin bilgisayara.media playerla resim açabildiği için.Sırf meraktan şimdi denedim.Açmaya bile çalışmıyor.Kum saati bile çıkmadıGülümseme.

evet saintin dediğini yap.
ayrıca resim ve fax görüntüleyici eklentisini de silmiş olabilirsin.

Osgn
30-08-2008, 01:54   |  #5  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Windows Vista'da resim görüntüleyiisi tıpatıp WMP ama XP'de ilk defa böyle bişey duydum. Resim ve Faks Görüntüleyicisinin üzerine tanımam. Resimleri yeniden boyutlandırması (özellikle küçültmesi) harika.