Rıfat'ın, babasına resim yollama işkencesi :D

Kapalı Hesap (230936)
21-03-2012, 21:04   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
771 mesaj

Arkadaşlar, videodaki Rıfat abimiz babasına Skype'tan resim yollayacak fakat babasına gönderdiyi dosyayı onaylamasını anlatmak için ne işkenceler çekiyor izleyin... Kahkaha

Babaya bilgisayar anlatmak...Babaya bilgisayar anlatmak...
Babanızla skype'de sohbet ederken başınıza her an her şey gelebilir. Fotoğraf göndermek istemenin ardından başlayan sohbetler dilerim sizi bol bol güldürür, çünkü gülmeye çok ihtiyacımız var. Çinlileri ve Asya'yı yerlere yatıran şovmen yakında Türkçe  süprizleri ile geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=cwwdVlR4Vko&feature=related

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (230936) ~ 21 Mart 2012 21:05
hakean
21-03-2012, 21:14   |  #2  
hakean avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,572 mesaj

accept varmı orlarda cancel olmaz :D

okinkurt
22-03-2012, 11:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Ben bu sekilde birine oyun kurdurttuydum o adamı cok iyi anlıyorum cin işkencesi halt yesin..

Kapalı Hesap (230936)
22-03-2012, 12:55   |  #4  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
771 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Ben bu sekilde birine oyun kurdurttuydum o adamı cok iyi anlıyorum cin işkencesi halt yesin..
Bende evimizdeki sabit telefondan teyzeme cd'den bilgisayara nasıl mp3 yüklendiğini anlatmıştım. :D  Offff, varya ayakta anlatıyordum birde ağaç oldum resmen kök saldım heryere. :D  Teyze diyorum cd'yi tak.. O da taktım diyor kasadan ses geliyor vuuuvv diye... Hah tamam diyorum şimdi karşına bir pencere gelmesi lazım diyorum. Yook gelmedi diyor.. Ben cd'nin yazılı tarafı alta gelecek şekilde taktım diyor.. Dedim teyzecim öyle olmaz ters takmışsın cd yi..:D , yazısız tarafını alta gelecek şekilde takacan dedim. Bu arada yarım saat geçti bir cd'yi takmak için :D

Neyse müzik cd'sini nihayet taktı.. :D
Pencere geldi dedi.. Dedim tamam oldu bu iş.. İşin % 50'si bitti diyorum içinden.. Teyze dedim şimdi o penceredeki dosyaları bilgisayara kopyalayacaksın dedim.. Haa tamam dedi.. Dosyaların üstünde şimşek işareti var diyor.. Tamam dedim winamp'ın simgeside öyle ondan dedim.. O dosyaları hepsini seç diyorum.. Nasıl seçecem diyor.. Teyze diyorum fareyi boş bir alanda iken sol tuşa basılı tut ondan sonra şarkıların hepsini çerçevenin içine al diyorum, o da şarkıyı seçip başka yere sürüklüyor.. Offf dedim içimden ne zaman bitecek bu işkence

Neyse sonunda dosyaları kopyalattırdım :D.. Bu seferde diyor ki bana ben bu şarkıları winamp'ın listesine nasıl ekleyecem diyor.. Teyze diyorum şarkıların hepsini seç ondan sonra sağ tıkla "enqueue in winamp" a bas dedim.. Tam bir buçuk saat sürdü ve sonunda başardı :D   Ama benim ayaklarıma karasular indi, genizim kurudu :D Breeggghh! Kahkaha

Tabi bu olay 4 sene önce oldu.. Ağzı kulaklarına varıyor

okinkurt
22-03-2012, 13:06   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Ben cod4 e takılıyodum xfire üstünden xfire msn gibi bi program oyundayken felan milletle yazısabiliyon arkadas ekliyon felan sitesi var foto moto atıyon vs vs oyun sv leri buluyor program her oyunda chat yapabiliyosun oynarken ordan biri yazdı ordada nick aynı kurt bende bi iso dosyası var ben bunu ne yapacam adama daemon tols ü kurdurmam 2 oyunu kurdurmam da 3 saatt sürdü 1 de actık kapıyı 5-6 ya doğu oyun calıstı tabi oyun calıstıda benim motor istob etti bide msn üstünden askerlik videolarını izledik :D:D:D.

yunus07
25-03-2012, 20:34   |  #6  
yunus07 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
992 mesaj

cansel (cancel) e basma baba :D :D :D