RPG (MuOnline)

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ByShadoW
17-10-2004, 22:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Merhaba arkadaslar ben genelde rpg tarzi oyunalrdan hoslanırım bilmiyorum biliyormusunuz su siralar bir MuOnline'dir ki aldi basini gidiyor gerci bir Ultima Online kadar olamaya bilir ama yinede merak duyan arkadaslarimin bu oyunu oynamasini tavsiye ederim. nasilmi oynanir bu oyun: önce bir server bulursunuz. oyunun kısayoluna sag tıklayıp buldugunuz serverin ipsini girersiniz ve perde:)) serveri nereden bulacam? güzel soru:) türkiyede su an bir tane var. ama yurt disinda binlerce. merak edenler beni bu konu ile ilgili rahatsiz edebilir. ha Bu arada bende türkiyede ikinci MuOnline serverini yapmaya calisiyorum su an test asamasında. bittiginde burada sizlerle paylaşırım... [8] msn : by.helper@gmail.com[8]

ByShadoW
21-01-2005, 16:40   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

Arkadaslar Yeni MuOnline Serverimiz MU-AYKIN ismiyle http://mu.online.tr.tc veya http://muonline.com.tr.tc Adreslerinde Hizmetinize Girmistir.

Swat_Man
21-01-2005, 20:08   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

Mu Online Kendi Başına Bir Oyunmu.Bilgi verebilirmisiniz

ByShadoW
25-01-2005, 01:11   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

Sevgili Swat_Man kardesim Muonline kendi basina bir oyundur. MuOnline'nin benim tahmin ettigim kadariyla 500'den fazla serveri vardir dunyada. Bu oyunun serverlerinin siteleri vardir. Bu sitelere girerek oyununnözellikleri hakkinda detayli bilgiyi ogrenebilirsin. Oyunun versiyonu, experiance, drop, bug v.b. ayni zamanda sitelerden oyunu download ederek oynayabilirsin. Ama sunu soylemeliyim ki eger bir RPG tutkunuysan oynamani tavsiye ederim. Turkiye'de su an 3 tane turk serveri bulunmaktadir. Bunlardan birisi Darklords diğeri MuTurk bir diğeride benim yapmis oldugum ve su anda bakimda olan Mu-AYKIN serveridir. İlgi ve alakan icin tesekkur ederim...

Swat_Man
25-01-2005, 02:39   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

bilgi için saol dostum.