RunTime error

declared
13-06-2006, 22:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

her zaman kurduğum windows cdsi ile son 2 seferdir aynı sorunu yaşıyorum.
kuruyorum programlarımı yüklüyorum. sonra notepad, explorer gibi windows programları runtime error hatası veriyor. ama kapanmıyor hatadan sonra. ayrıca internete bağlandıktan sonra internet explorer da sağ tıkladığım zaman sağ menü çok geç açılıyor. önceden olmuyordu. ayrıca bazı programlarda da c++ runtime hatası veriyor. o kadar ilginç ki bazen visual c++'ı açarken bile bu hata ile karşılaşıyorum nedeni nedir sizce?

Şimdiden teşekkür ederimGöz kırpma

TuncaBozkurt
14-06-2006, 13:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

başka bir windows cdsi ile yüklemeyi dene.sorun belki çözülebilir.lisanslıysa satıcından cd değişimi iste

turkmen86
14-06-2006, 17:04   |  #3  
Üye
67 mesaj

istersen önce windows cdsini değiştir olmaz ise optik okuyucunda bir problem olabilir

TuncaBozkurt
14-06-2006, 17:49   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

e ben de aynısını dedim:DD

make-believe
14-06-2006, 20:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj
tuncab
başka bir windows cdsi ile yüklemeyi dene.sorun belki çözülebilir.lisanslıysa satıcından cd değişimi
Çocuklar bakın Bir Windows XP CD'si durduk yere böyle hatalara yol açmaz. Çünkü daha önce denemiş kullanan arkadaş.

Sorun büyük ölçüde sistemine Windows XP'den sonra kurduğun bir takım yazılımlardan kaynaklanıyor. (Bu arada SP2 kurulu mu? Değilse kur.)

Sorun çıkaran yeri bulmak için vereceğim adresten şu programı kur ve tarat.Programın adı:RegCure Repair Features. Bize de bilgi ver...