SABİT DİSKLERİ GÖRÜNMEZ YAPMAK

destan57
29-04-2009, 20:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

BAŞLAT ÇALIŞTIR REGEDİT'i açın
HKEY_CURRENT_USER/ Software/Microsoft/Windows/Curre ntVersion/ Policies/Explorer.Explorer anahtarına sağ tıklayıp ekle ikili değer diyoruz.isim olarak NoDrives, değer olarak ta 04,00,00,00 veriyoruz.Bilgisayarıma girdiğinizde C srücüsü olmayacak.
HKEY_CURRENT_USER/Software/ Microsoft/Windows/ Curre ntVersion/Policies/ Explorer.Explorer anahtarına sağ tıklayıp ekle ikili değer diyoruz..isim olarak NoDrives, değer olarak ta 08,00,00,00 veriyoruz.Bilgisayarıma girdiğinizde D srücüsü olmayacak.Kahkaha

Poewang
04-05-2009, 19:10   |  #2  
Yeni Üye
20 mesaj

peki ya bide e: sürücüsü olursa yani c+d+e sürücüleri var ve ben bi tek e sürücüsünü gizlemek istiyorum o zaman ne yapabiliriz?
birde bu gizlediğimiz sürücülere nasıl giripde bilgi alacağız ?
AdRaMiTi
senin dediğin olay nasıl birşey açabilirmisin ?

Son Düzenleme: Poewang ~ 04 Mayıs 2009 19:12
Kapalı Hesap (101323)
17-05-2009, 08:47   |  #3  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
AdRaMiTi

Başkasının Erişmesinimi istemiyormusanız o zaman yetkilerden sadece dosya erişimlerinde kendine yetki atayacaksın (=

En güzeli ve En sağlıklısı bence bu şekilde.Yoksa zaten tek kullanıyorsan kimden saklayacaksın'ki ? Ben böyle kullanıyorum başka hesaptan İstediği yerel sürücüye girerse girsin açtığı dosyaların görünebilmesi için şifre istemektedir tabi şifreyi yazamayıncada açamıyor haliyle.

Yinede bilgi için Teşekkürler.

açamaz ama unlocker yükleyip silebilir