Sadece Şiir

Kapalı Hesap (200174)
26-02-2012, 23:52   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Arkadaşlar konuyu eğlece bölümüne açtım'ki sizlerden birtek bu eksikti gibi yorumlar gelmesin isteyen eleştirir forumda onlarca boş konu var onlara bakıp vakit öldürmektense tanınmış kişilerin şiirlerini veya kendi yazdıklarımı paylaşırım daha iyi...
Moderatörler konuyu gereksiz görürse karar onlarındır saygı duyarım.
Şiir yazmak için on numara edebiyat bilmeye gerek yok sadece kalbinizden geçenleri yazsanız kafidir yazarsanızda sevinirim konuya eklerseniz yazmazda eleştirirseniz canınız saolsun....
Konu altında tartışma kavga gürültü istemiyorum
Önemle duyrulur....

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Aşık oldu
Sadece Sen
Sadece sen vardın aklımda,beynimde
Sadece sen hükmedebiliyordun hırçın kalbime
Sadece sendin benim zayıf noktam.

Seni delicesine seven masum kalbim 
Terkettiğinden beri her gece acı çeksede
Asla sevmekten vazgeçemeyecek seni ve deniz mavisi gözlerini.

Bir sen vardın benim için dünya'da,herşey yalan olsada sadece sen gerçektin benim dünyamda,
Seni seven kalbime ihanetinmi ? hayır sen asla kıyamazdın bana ve günahsız sevgimize
Bizi ayıran kader elbet bir gün kavuşmamızada müsade edecektir..
Çok özlüyorum deniz mavisi gözlerini rüzgar vurunca yüzüme dolanan sarı saçlarını
Çünkü ben bir kalpte iki kişi yaşatıyordum ve yaşatmayada devam edeceğim...
````
Sözler bana ait...
[/url][url=http://bit.ly/c25MCx][/url][url=http://bit.ly/c25MCx]

Şimdi İkimize Ağlarken Issız Köşelerde
Deniz Mavisi Gözlerini Hayal Ediyorum Gözlerimin,İçine Sevgi İle Bakarken..
En Acısı İse Seni Hayal Edip Gizli Gizli Gözyaşları Dökmek,Kaçamak Yapıp Buluştuğumuz Sahilde...

SONER ARICA  SEN GİDERKEN....

soner arica - sen giderkensoner arica - sen giderken
izle

http://www.izlesene.com/video/soner-arica-sen-giderken/288541

Sevgiler vardır hani hiç bitmeyen,
Sevgiler vardır tamamen çıkar amaçlı,
Bizim sevgimiz bu ikisinden bir olamazdı,
Çünkü biz bir kalbe iki kişiyi sığdırmayı başarmıştık,
Şimdi soruyorum sana ey sevgili
Neden dağıldık neden paramparça olduk?
Ve yine ben cevaplayacağım bu sorunun cevabını...
Vefasiz cıktı sevda denizim,vefasız çıktı deniz gözlüm...

ikimize ağlasamda köşe başlarında ben seni unutmak için sevmedim..
Gülüm..
Sen unutmaya çalışsanda unutmayı başaramazsın...
SONER ARICA  KUSURSUZ AŞK..

soner arica kusursuz aŞk Şİİrsoner arica kusursuz aŞk Şİİr
süperr müzİk sadece
Son Düzenleme: Kapalı Hesap (200174) ~ 19 Mart 2012 16:50
Kapalı Hesap (153334)
27-02-2012, 02:09   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

ellerine saglik guzel.

ECHELON_
27-02-2012, 02:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

hocam sende müthiş yetenek var bu şiirinin çok beğendim bence sen daha sağlam ve profosyonel şiirler yazabilirsin şiiri öylesine açtım senin dahi olduğunu bilmiyordum ilk başta cemal süreyyanın sandım yani o derece artık gerisini sen düşün senin şiirin oldğunu görünce daha bir şaşırdım süep ötesisisin sen olmuşsun yani überalles. bence devam et peşini bırak ma bu işin asıl!

Kapalı Hesap (200174)
27-02-2012, 18:53   |  #4  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj

Teşekkür ederim arkadaşlar...

LENO7
19-03-2012, 17:40   |  #5  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Bizim Facebook'ta Asi Rockçı var.Her 1 saatte 1 şiir Yazıyor..Tek Rakibi Sensin..:)

İzmirlifare
19-03-2012, 21:07   |  #6  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

hocam naptın sen bea helal olsun. hocam bu konu altında bizde yazdıgımız şiir yazı gibi şeyleri yazsak hem konu kirliği olmaz ?

Son Düzenleme: İzmirlifare ~ 19 Mart 2012 21:10
Kapalı Hesap (200174)
19-03-2012, 21:08   |  #7  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj

Teşekkür ederim arkadaşlar...

İzmirlifare
19-03-2012, 21:20   |  #8  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
1,391 mesaj

hocam belki buda sana ilham verir tamamen ben yazdım
Hep yanılırsın..

Hani içinden dersin  kendi kendine , acaba oda beni düşünüyor mudur ? Acaba şuan oda benim resimlerime bakıp,gözyaşı döküyor mudur ? Acaba , Acabaaa oda beni seviyor mudur ? Olumlu düşünürsün sonra bir kurt gelir sana der , " o mu seni sevecek ? " o an aklın karışır , vücüdun karıncalanır,sıcak basar.. o an sende aşıksındır.. Deliileer gibi hemde.. Nereye gitsen , ne yapsan aklından çıkartamassın O'nu. Bütün şarkılar senin için yazılmış gibi gelir. Geceler fazla uzun,gündüzler ise fazla kısa.. En küçük bir şeyde ümitlenirsin.. Yanlız kaldığında o anı tekrar tekrar düşünür durursun.. Acaba dersin.. Aşık olduğunu dünyalara haykırmak istersin , ondan nefret edip onunla ölmek istersin.. Onu düşünmekten uyuyamassın.. Ağlarsın , her başını yastığa koyduğunda..Ertesi gün tekrardan ağlıyacağını bile bile gülümsersin.. Çünkü sevdiğini görebiliyorsundur.. Tam için serpilir , ve tekrar o kurt gelir.. Aynı şeyleri tekrarlar.. Bu umutsuzluğa iter insanı.. Hayatta yenilen değil , vazgeçen kaybeder..

Eğer sevdiğiniz yakınınızda ise , gidin.. GİDİN ! Bu satırı okumayı bırakıp gidin.. yoksa iş işten geçer ve aynı filmlerdeki gibi.. Taşınırlar ve arkasından bakakalırsınız..

Son Düzenleme: İzmirlifare ~ 19 Mart 2012 21:21
Kapalı Hesap (200174)
19-03-2012, 23:40   |  #9  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: Fare21  
hocam naptın sen bea helal olsun. hocam bu konu altında bizde yazdıgımız şiir yazı gibi şeyleri yazsak hem konu kirliği olmaz ?
Arkadaşım tabi yazabilirsin...
Şiirle arası olmayan insandanda zaten hayır gelmez...
Ben şahsen profesyonel yazmıyorum içimden gelen güzel kelime ve sözleri birbirine uyumlu hale getiriyorum...
Yaşadıklarımda birleşince tam oturuyor :)
Fare21 patlat bakim ordan bi şiir sevgiline :D

Kapalı Hesap (200174)
20-03-2012, 00:06   |  #10  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
hocam belki buda sana ilham verir tamamen ben yazdım
Hep yanılırsın..

Hani içinden dersin  kendi kendine , acaba oda beni düşünüyor mudur ? Acaba şuan oda benim resimlerime bakıp,gözyaşı döküyor mudur ? Acaba , Acabaaa oda beni seviyor mudur ? Olumlu düşünürsün sonra bir kurt gelir sana der , " o mu seni sevecek ? " o an aklın karışır , vücüdun karıncalanır,sıcak basar.. o an sende aşıksındır.. Deliileer gibi hemde.. Nereye gitsen , ne yapsan aklından çıkartamassın O'nu. Bütün şarkılar senin için yazılmış gibi gelir. Geceler fazla uzun,gündüzler ise fazla kısa.. En küçük bir şeyde ümitlenirsin.. Yanlız kaldığında o anı tekrar tekrar düşünür durursun.. Acaba dersin.. Aşık olduğunu dünyalara haykırmak istersin , ondan nefret edip onunla ölmek istersin.. Onu düşünmekten uyuyamassın.. Ağlarsın , her başını yastığa koyduğunda..Ertesi gün tekrardan ağlıyacağını bile bile gülümsersin.. Çünkü sevdiğini görebiliyorsundur.. Tam için serpilir , ve tekrar o kurt gelir.. Aynı şeyleri tekrarlar.. Bu umutsuzluğa iter insanı.. Hayatta yenilen değil , vazgeçen kaybeder..

Eğer sevdiğiniz yakınınızda ise , gidin.. GİDİN ! Bu satırı okumayı bırakıp gidin.. yoksa iş işten geçer ve aynı filmlerdeki gibi.. Taşınırlar ve arkasından bakakalırsınız..

Alkış
Helal gerçekten güzel...
Bazen sevdiğine gitmek istersin ama gidemezsin..
En acısıda budur..
Buda benden sana gelsin yüreği güzel kardeşim!!
murat ince / bize  kalanmurat ince / bize  kalan
pşşşşş
Son Düzenleme: Kapalı Hesap (200174) ~ 20 Mart 2012 00:07
Kapalı Hesap (200174)
20-03-2012, 00:38   |  #11  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj

Bir gece yarısı inceden yağmur çiseliyorken terkedip gitmiştin seni seven yüreğimi
Ardından bakıyorken içimde kopan fırtınaları kimse göremiyordu,gitme diyemiyordum o an
Çünkü,çünkü biliyordum çekip gideceğini..

O gece sadece ben ağlamıyordum ardından,gözyaşlarımla boğulan yüreğim çığlık atıyordu sol yanımda
Bomboş sokakta çaresiz ve yapayalnız..
Seni ilk gördüğümde benliğimi benden alan o deniz mavisi gözlerin bu sefer kurşunlar sıkıyordu 
Seni deli gibi seven yüreğime,deniz mavisi gözlerinden ayrılığın vakti geldiğini anlıyordum. O gece
Çaresizlik hiç bu kadar canımı yakmamıştı o gece o gece ölmek istedim ardından,aldığım nefes bile
Tokat atıyordu yüreğime o boş,karanlık sokakta..
Ardından bakarken gözlerimdem akan yaşları dışarı akıtmıyor,yüreğime akıtıyordum hiç bu kadar canım yanmamıştı taki o geceye kadar...
Kim demişki erkekler ağlamaz off bu kelimeden her defasında nefret ettim gittiğin o geceden beri.....
Erkek adam deli gibi sevince öyle bir ağlarki hiç kimse mani olamaz çünkü seven bir kalp her zaman sevdiği ile beraber olmak ister,sevdiğinin gözlerine bakıp mutlu olmak ister....
Seni halen seviyorum ve seveceğim nedenmi çünkü kalbimin yarısı halen sende kaldı..
Kavuşmamız belki ahirete kaldı,olsun ben o güne kadarda beklerim...
`````````````````````````````````````````````````````````````
Bu şiir yazma yüzünden bir gece askerde nöbet tutarken bi tekme yedim üstsubay'dan dedim komutanım falakayada yatırsan yine yazacam :))
Kral'ı gelsin yine yazarım...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (200174) ~ 20 Mart 2012 00:42
İzmirlifare
20-03-2012, 15:05   |  #12  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Alıntı: kesko  
Bir gece yarısı inceden yağmur çiseliyorken terkedip gitmiştin seni seven yüreğimi
Ardından bakıyorken içimde kopan fırtınaları kimse göremiyordu,gitme diyemiyordum o an
Çünkü,çünkü biliyordum çekip gideceğini..

O gece sadece ben ağlamıyordum ardından,gözyaşlarımla boğulan yüreğim çığlık atıyordu sol yanımda
Bomboş sokakta çaresiz ve yapayalnız..
Seni ilk gördüğümde benliğimi benden alan o deniz mavisi gözlerin bu sefer kurşunlar sıkıyordu 
Seni deli gibi seven yüreğime,deniz mavisi gözlerinden ayrılığın vakti geldiğini anlıyordum. O gece
Çaresizlik hiç bu kadar canımı yakmamıştı o gece o gece ölmek istedim ardından,aldığım nefes bile
Tokat atıyordu yüreğime o boş,karanlık sokakta..
Ardından bakarken gözlerimdem akan yaşları dışarı akıtmıyor,yüreğime akıtıyordum hiç bu kadar canım yanmamıştı taki o geceye kadar...
Kim demişki erkekler ağlamaz off bu kelimeden her defasında nefret ettim gittiğin o geceden beri.....
Erkek adam deli gibi sevince öyle bir ağlarki hiç kimse mani olamaz çünkü seven bir kalp her zaman sevdiği ile beraber olmak ister,sevdiğinin gözlerine bakıp mutlu olmak ister....
Seni halen seviyorum ve seveceğim nedenmi çünkü kalbimin yarısı halen sende kaldı..
Kavuşmamız belki ahirete kaldı,olsun ben o güne kadarda beklerim...
`````````````````````````````````````````````````````````````
Bu şiir yazma yüzünden bir gece askerde nöbet tutarken bi tekme yedim üstsubay'dan dedim komutanım falakayada yatırsan yine yazacam :))
Kral'ı gelsin yine yazarım...

vay bee..
üç şey beni çok üzer..
1. sevdiklerime birşey olması
2. bilgisayarımın bir parçasının yanması / bozulması
ama en çok koyanda sevdiğimin uzakda olması..

Kapalı Hesap (200174)
20-03-2012, 15:42   |  #13  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
vay bee..
üç şey beni çok üzer..
1. sevdiklerime birşey olması
2. bilgisayarımın bir parçasının yanması / bozulması
ama en çok koyanda sevdiğimin uzakda olması..
2.seceneği fazla umursamam ama diğerleri doğru
Birde insanların duygularla oynaması çok acı...

İzmirlifare
20-03-2012, 16:13   |  #14  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Alıntı: kesko  
2.seceneği fazla umursamam ama diğerleri doğru
Birde insanların duygularla oynaması çok acı...
kesinliklee.. delikanlı kalmamış ülkedeee..

Her gün ölüyorum.. seni görünce,
Her gün ağlıyorum..seniin hatıralarına,
Her defasında aşık oluyorum..seni düşününce,
Her defasında ölen ben oluyorum.. sana tekrar aşık olunca..

Kapalı Hesap (200174)
20-03-2012, 16:39   |  #15  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
kesinliklee.. delikanlı kalmamış ülkedeee..

Her gün ölüyorum.. seni görünce,
Her gün ağlıyorum..seniin hatıralarına,
Her defasında aşık oluyorum..seni düşününce,
Her defasında ölen ben oluyorum.. sana tekrar aşık olunca..

Beğendim