Sagem 908 eth

dangel_11
31-08-2009, 15:26   |  #1  
dangel_11 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
92 mesaj

Arkadaşlar sagem 908 eth bi modemim var usb li internete bağlanıodum.cd sini kaybettim.Eski bilgisayarımda yüklüydü bu modem o zaman cd vardı. eski bilgisayarı cıkardım actımda yerel disk c den sagem bulup o dasyayı flasha attım sonra yeni pc gectimde cd ve ya dosya sec diodu dosya secden driversları yüklettim.usb yükledi yalnız modem de adsl ışığı yanmadı. Eğer İlla cd le diorsanız ethernet le giriş yaptımda gine olmadı ethernet bağlanamadı dedi bunun sebebi nedir bi çözümü varmıdır

NOT; sitesinden bi drivers indirdim bu eth driveri mıs kurdumda turkey ve turktelekomınıkasyom yoktu baska yere bastım ama aşağıda numaralr yazıodu onlar hepsine teker teker denedim değişmedi o numaralar. ethernet le bağlanamamamın sebibi bumudur sizden yardımlar bekliyorum

Delio
31-08-2009, 16:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
233 mesaj

İlginç bir modem.
Usb aygıtlarda önce sürücü kurulur sonra donanım sisteme bağlanır!
Kullanıcı klavuzu ; http://tr.diplodocs.com/kullamin ... SAGEM/FST%20908-_E

dangel_11
31-08-2009, 16:13   |  #3  
dangel_11 avatarı
OP Üye
92 mesaj

Bilemiyorum Artık Herhalde Yeni B Modem Alıcam En FAzla Da 150 TL VEreblirm Sizce Hangi Modemler Olabilir (KABLOSUZ MODEM DAHİL KABLOSUZ HARİÇ)

Delio
31-08-2009, 16:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
233 mesaj

Birincisi modeminizde sorun olduğunu sanmıyorum. Kurulum aşamalarını düzgün tamamlamadığınız kanısındayım. Klavuz için linki o yüzden verdim.

İkincisi illa modem almak istiyorsanız 4 eth portlu, kablosuz özelliği olan bir modem düşünebilirsiniz.