sağlık bakanlığın verdiği toshıba notebookk

denemesonsuz
14-05-2007, 00:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

BU ÖZELLİKTE BU FİYATA SİZCE ALINIR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMM.
Satellite A200-NT1TS (SAĞLIK BAKANLIĞI)
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo T7200(2.00 GHz, 4 MB L2 cache, 667 MHZ FSB), Intel® PRO/Wireless Wi-Fi™ Link 4965 Ağ Bağlantısı ve Intel® 945 PM Express chipset
Memory: Standard : 1.024 MB, Maximum : 4,096 MB
Teknoloji: DDR2 RAM(667 MHz)
Harddisk: 160 GB (5.400 rpm) Seri ATA HDD
İşletim sistemi: microsoft® Windows® Vista™ Home Premium Edition Türkçe / İngilizce
CD-ROM&Floppy: DVD Super Multi (DVD±R/RW, DVD-RAM) çift katmanlı sürücü
Grafik Kart: NVIDIA® GeForce™ Go 7300 256 MB DDR2 ekran kartı, 16x PCI Express, 3D grafik hızlandırıcı
Ekran: 15.4" Toshiba TruBrite® WXGA TFT ekran (1,280 x 800 çözünürlük)
Dahili Video Mod: Çözünürlük: 1,280 x 800 Maksimum renk: 16.7 milyon
Harici Video Mod: Max çözünürlük: 2,048 x 1,536,Max renk: 4.3 milyar, Max yenileme oranı: 100 Hz
Ses: Toshiba 16-bit stereo, entegre stereo hoparlörler
Klavye: Q Türkçe, 87 tuş, 13 fonksiyon tuşu, Dual Mod Pad
Genişleme Özellikleri: 2 x memory slots (Ram), PC Card slot (1 x Type II card)
Kablolu İletişim: Uluslararası V90 modem, Ethernet LAN 10/100 Base-TX
Kablosuz İletişim: Dahili kablosuz LAN (802.11a/b/g/Draft N) network desteği, Bluetooth™ 2.0 EDR
Arabirimler:
1 x DC-in
1 x external monitor
1 x RJ-11
1 x RJ-45
1 x TV-out (S-video)
1 x i.LINK® (IEEE 1394)
1 x external microphone
1 x headphone (stereo)
4 (Rear 2, Right 2) x USB 2.0
1 x 5-in-1 Bridge Media slot (supports SD™ Cards, Memory Stick®, Memory Stick Pro™, MultiMedia Card™, xD-Picture Card™)
Batarya: Li-Ion pil, Mobile Mark™’a göre 2.5 saate kadar pil ömrü (Kullanılan uygulamalara göre farklılık gösterebilir)
Ağırlık&Ölçüler: En x Boy x Yükseklik : 362 x 267 x 33.5 (front) / 39.3 (back) mm, 2,5 kg.
Diğer donanımlar: AC Adaptor, Entegre 1.3 Megapixel Kamera(VoIP), Entegre mikrofon (VoIP)
Aksesuarlar: Çanta, Optik Mouse
Hediye yazılımlar: Office 2007 Akademik Türkçe/ İngilizce, Antivirüs: 2 Yıl Güncellemeli ve diğer Toshiba yazılımları
Yüklü Yazılımlar:
- Toshiba User's Manual
- Toshiba ConfigFree™
- Connectivity Doctor
- InterVideo® WinDVD
- Toshiba Disc Creator
- Norton Internet Security™ 2006 (for 90 days)
- Ulead® DVD MovieWriter® for Toshiba
- Toshiba Value Added Package
- Toshiba Bluetooth® Stack, Toshiba Bluetooth® Monitor
- Supervisor Password Utility
- Toshiba Assist
- Toshiba Speech System
- Camera Assistant Software
                              FİYATI 1800YTL

nightsilver
14-05-2007, 00:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
455 mesaj

bu linke göz atarmısınız http://www.hardwaremania.com/for ... u-alayim-74698.html galiba sorunuz aynı

denemesonsuz
14-05-2007, 00:57   |  #3  
OP Taze Üye
19 mesaj

hersey için cok teseküer ediyorum..
sizide bayağı mesgul ettimm.
                               Saygılarımla

nightsilver
14-05-2007, 01:02   |  #4  
Yıllanmış Üye
455 mesaj

nedemek asıl yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

FısTıK
14-05-2007, 11:10   |  #5  
Taze Üye
19 mesaj

SELAMLAR...
Bu notebook eğer kdv dahil fiyat 1800 YTL ise ürün bu fiyata göre iyi bu fiyatta hemen hemen aynı özelliklerde sattığımız notebook toshiba A200-B1P 1599$+KDV ile satışımızdadır eğer varsa alabilme fırsatın kacırma derim paylaştığın için teşekkürler...

benersince
14-05-2007, 14:42   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj
FısTıK
SELAMLAR...
Bu notebook eğer kdv dahil fiyat 1800 YTL ise ürün bu fiyata göre iyi
valla bilmem ögretmenler içinde böyle olmuştu ama çogu memnun degildi  fiyat iyi ama daha fazla araştır

denemesonsuz
15-05-2007, 15:19   |  #7  
OP Taze Üye
19 mesaj

kdv dahil fiyatı 1800 ytl
yardımlarınız için tesşekkürler..

husnucolak
24-05-2007, 12:55   |  #8  
Taze Üye
3 mesaj

meb kampanyasından notebook almış biri olarak söylüyorum...

çok memnunum... kullanmayan arkadaşlar afaki şeyler yazmasınlar...

meb kampanyası 2 sene önceydi ve alıpta memnun olmayanlar isteselerdi o tarihlerde daha iyi bir notebook u, paraya kıyıp alabilirlerdi... o fiyata, o tarihte daha iyi bir nootbook alınabileceğini kimse iddaa etmesin... aldığımız notebook özellik olarak mükemmel değildi ve bilinçli olanlar buna dikkat ederek aldı... şu an sadece ram takviyesi yaparak her işimi görecek şekilde kullanıyorum...
memnun olmayanların o tarihte CHİP test merkezinin konu ile iligili yorumunu okumalarını isterim...

bu yeni kampanya ürününde çok kalite olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum... bu fiyata bu özelliklerde piyasada biraz zor bulursunuz... bence tek eksiği tuş takımında nümerik kısmın bulunmamasıdır... aslında çokta önemli değil...

piyasada yok diyenlerede sözüm şu olacak... meb kampanyası notebook içinde böyle yalanlar söylenmişti... notebook elime geçmeden ben teknosada ürünü kurcalamıştım bile...

erciyesli
09-01-2008, 13:05   |  #9  
Taze Üye
10 mesaj
husnucolak
meb kampanyasından notebook almış biri olarak söylüyorum...

çok memnunum... kullanmayan arkadaşlar afaki şeyler yazmasınlar...

meb kampanyası 2 sene önceydi ve alıpta memnun olmayanlar isteselerdi o tarihlerde daha iyi bir notebook u, paraya kıyıp alabilirlerdi... o fiyata, o tarihte daha iyi bir nootbook alınabileceğini kimse iddaa etmesin... aldığımız notebook özellik olarak mükemmel değildi ve bilinçli olanlar buna dikkat ederek aldı... şu an sadece ram takviyesi yaparak her işimi görecek şekilde kullanıyorum...
memnun olmayanların o tarihte CHİP test merkezinin konu ile iligili yorumunu okumalarını isterim...

bu yeni kampanya ürününde çok kalite olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum... bu fiyata bu özelliklerde piyasada biraz zor bulursunuz... bence tek eksiği tuş takımında nümerik kısmın bulunmamasıdır... aslında çokta önemli değil...

piyasada yok diyenlerede sözüm şu olacak... meb kampanyası notebook içinde böyle yalanlar söylenmişti... notebook elime geçmeden ben teknosada ürünü kurcalamıştım bile...

erciyesli
09-01-2008, 13:07   |  #10  
Taze Üye
10 mesaj

s.a. kolay gelsin

sağlık bakanlığından aldığım bilgisayar ile ilgili bir sorum olacak

bu bilgilsayarın ram inin 2 gb yapmak istiyorum.duyduğum kadarı ile notebook da ram arttırmak için mevcut olan rami çıkarıp istediğim ramı(2 gb) takıyormuşuz bu doğrumu ? peki pc lerde olduğu gibi ghz uyumsuzluğundan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir mi?

ayrıca benim asıl istediğim ekran kartını değiştirmek bunu yapabilirmiyiz yolu yok diyorlar ama ? masraflar ne kadar tutar yaklaşık olarak bu da diğer sorun ?

kolay gelsin