Samsung 400gb HD400lj ses sorunu

redthecrow
12-06-2010, 17:51   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
58 mesaj

öncelikle iyi günler benim harddiskimde ses çıkarma sorunu var. harddisk bugün itibari ile "tık tık" diye ses çıkarmaya başladı. harddiskim pc ye bağlı iken bilgisayar açılmıyor biosta harddiski görüyor fakat bilgisayar açılmıyor. bu ses sürekli değilde aralıklarla çıkıyor harddiskimin garanti süresi dolmuş bulunuyor ve içerisinde bana gerekli olan bilgiler mevcut harddiskin 300 gb ı doluydu harddiskimi kurtarma şansım var mı eğer yoksa içindeki bilgileri kurtarma şansım var mı beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

Metal_Milita
12-06-2010, 18:17   |  #2  
Metal_Milita avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,011 mesaj

Cd den çalışan Xp ile verilerini kurtarman mümkün aslında, eğer sistem açılmıyosa bu sekilde ulaşmayı deneyebilirsin o seslerde hayr-ı alamet değildir verilerini erken bi zamanada yedeklemeni tavsiye ederim o diske artık güvemesende iyi olur

redthecrow
12-06-2010, 18:25   |  #3  
OP Üye
58 mesaj

elimde cd den çalışan xp mevcut zaten benim önem verdiğim nokta harddiskteki verileri kurtarabilme ben verileri kurtarabildikten sonra isterse harddisk çalışmasın bu arada teşekkürler ben bir dediğini deniyim olursa burdan yazarım

redthecrow
12-06-2010, 19:21   |  #4  
OP Üye
58 mesaj

şuan bilgisayar akıl almaz bir şekilde harddiski görmeye ve ses çıkarmamaya başladı bende hemen elimdeki 500 gb lık harici harddiske dosyaları yedeklemeye başladım sorunum çözüldü.