SAMSUNG BW 206BW LCD monitör almak istiyorum

jupiter65
16-07-2009, 12:18   |  #1  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,169 mesaj

http://www.samsung.com/tr/consum ... l_cd=LS20MEHSFV/TRU

Tavsiye eder misiniz? Kullanan arkadaşlar eksileri ve artılarını yazarlarsa işim kolaylaşacak. Başka marka hakıında tecrübem yok. Samsung kullanıyordum.

alloss
16-07-2009, 12:39   |  #2  
alloss avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
628 mesaj

Samsung eger arıza yapmazsa iyi. Ama birde benim (920 NW) monitor gibi arıza yaparsa 30 iş günü (-ki yaklaşık 45 normal gün-) monitorü beklemek zorunda kalabilirsin. Neymiş efendim yurt dışından parça geliyormuş. Zaten bu parça koskoca Türkiyede bitti, yurt dışından sandalla geliyor.

Bu yüzden nefret ettim Samsung'tan. Bir daha evime sokmam. 15 güne kadar gelmesin, sanal aleme rezil edecem Samsung'u. Burdan ilgililere duyrulur...

Jupiter sana da dikkat et derim. Arıza yaparsa 45 günü gözden çıkar.

GRC8213
16-07-2009, 12:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
762 mesaj
Alıntı: alloss  
Samsung eger arıza yapmazsa iyi. Ama birde benim (920 NW) monitor gibi arıza yaparsa 30 iş günü (-ki yaklaşık 45 normal gün-) monitorü beklemek zorunda kalabilirsin. Neymiş efendim yurt dışından parça geliyormuş. Zaten bu parça koskoca Türkiyede bitti, yurt dışından sandalla geliyor.

Bu yüzden nefret ettim Samsung'tan. Bir daha evime sokmam. 15 güne kadar gelmesin, sanal aleme rezil edecem Samsung'u. Burdan ilgililere duyrulur...

Jupiter sana da dikkat et derim. Arıza yaparsa 45 günü gözden çıkar.

Ürünün gelme süresince benzeri bir ürün vermek durumundalar diye hatırlıyorum bi arastır.

GRC8213
16-07-2009, 12:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
762 mesaj
Alıntı: jupiter65  
http://www.samsung.com/tr/consum ... l_cd=LS20MEHSFV/TRU

Tavsiye eder misiniz? Kullanan arkadaşlar eksileri ve artılarını yazarlarsa işim kolaylaşacak. Başka marka hakıında tecrübem yok. Samsung kullanıyordum.

iyi güzelde kardeşim kaç para bu monitör nereden alıyorsun öneri yapamıyorumki fiyatını araştırdım bulamadım tek söyleyebileceğim 2 ms iyidir.