samsung bx2450 monitör ve ati ekran kartları

ferdinec
19-02-2011, 18:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

SAMSUNGU'UN BX2450 24.İncli monitörü yeni aldım, heveslenerek eski monitörüm inca ya göre iyi görüntü beklentilerim vardı ancak hayal kırıklığına uğradım eski monitörüm tak kullan dı  İnca 20 incli 2 ms tepki süreli 1680/1050 çözünürlüklü her haliyle mükemmeldi  crt den inca ya geçiş güzeldi fakat incadan led samsunga geçmem çokta mutlu etmedi

Neden mutlu etmedi ?  çünkü samsung yetkilisini aradım 4447711 nolu telefonu önce problemimi anlattım sonra benden monitörde ne kadar arka kısmında  yazı varsa istedi ismimi telefonumu ev adresimi vs bende adam bana  yardımcı olacak diye bilgilerimi verdim  o kadar görüşme yaptıktan sonra bana ne dese iyi sorun ati de ati ekran kartınızla ilgili atiyi arayın demez mi servisten de bir hayal kırıklığına uğradım kısaca ati ile samsung bx2450 monitör çakışıyor sanki içiniz rahat etmiyor ati ayarlardın da zoom vs yaparak ancak tam ekran yapıyorsunuz fakat çözünürlülük özellikle yazılarda ve simgelerde incanın verdiği  netliği vermiyor yada ben yapamadım ayrıca dün akşamdan beri gözlerime resmen kan geldi  ağrıdı contrastı  kısıyorsun temelli burslu oluyor açıyorsun gözünü yoruyor
Bu monitörü kullanan arkadaşlara tecrübeli arkadaşlardan ricam ati catalyst center ayarları ile samsung bx2450 monitörün ayarları iyi yapıp memnun olanlardan ayarlarının dökümü yazarlarsa işte contrast … netlik … netlik …yazarlarsa monitör ve ati ayarlarının hem bana hem benim gibi yeni alanlara yardımcı olunacaktır. saygılar bağlantım HDMI + HDMI yaptım ekran kartım ati hd5770 asus saygılar.