Samsung Galaxy Note 3, HTC One Max Ve LG G2Pro

sametcafer
24-09-2013, 12:18   |  #1  
sametcafer avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşlar Merhabalar;
Fikir değişikliği nedeniyle yeni konu açmış bulunmaktayım.
Akıllı telefon sahibi olmak istiyorum.Daha önceden HTC Sensation kullandım farklı nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım.
Sorunum şu üç telefonu da sürekli takip ediyorum.Herşeyi çok harika Galaxy Note 3, HTC One Max Ve Lg G2 Pro'nun ortasında kaldım.Bana yardımcı olabilir misiniz ?

-Kıstas olarak şöyle : Çok sık not alan bir insanım. Telefonun mesaj bölümüne yazmaktan taslaklara kaydetmekten bıktım. Kamera ve sesi,web deneyimi, ekranı konularında hassasım birazcık.O yüzden bunu dikkate alarak önerme yaparsak sevinirim.
Her iüç telefonu da kullanma şansı bulan arkadaşlar tecrübelerini yazarlarsa daha iyi bir seçim yapabileceğime inanıyorum.
Teşekkürler.
Şunu da sorayım.
Note3 İçin Hangi Versiyon Gelicek.(Samsung Destek Exynos5 Octa Diyor. Düzenleene İmza Kampanyasına Katıldım.Türkiye'den Fturaya Ek Olarak Alma Niyetindeyim.Ama Türkiye'de N9005 Bulursam Normal Garanti ile Kredi Kartı İle De Alabilirim.)

Son Düzenleme: sametcafer ~ 24 Eylül 2013 12:20
mertdeveci2
24-09-2013, 14:31   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşım Türkiyeye Exynos 5 Octa 5420 versiyonlu Note 3 gelicek. Her ne kadar S4'de kullanılan işlemciden daha hızlı ve kullandığı Mali T-628 grafik birimi daha iyi olsada snapdragon 800 çözümü gerek 4k video desteği,gerekte 4G altyapısına sahip olması ve tabiki şuan full hd grafiklerde altından en iyi kalkılabileceği düşünülen adreno 330la birlikte geliyor. Yerinde olsam kıbrısa gider hem 1 gün gezmiş olur hemde snapdragon 800'lü Note 3 alır gelirdim. He ama o kadar uğraşamam dersen Türkiye versiyonuda işine yarar.(Grafik birimi?). Şahsen ben hTc one'dan itibaren One Max modelini beklemeye başladım. Ama şu an ki duyumlar;snapdragon 600le gelicek olması,ekranının çok büyük olması,note 3 göre daha ağır ve kalın olması beni note3'e itti. Sonra samsunga gidip note3'ü inceledim. Telefon gerçekten çok akıcı,3gb bellek farkını ortaya koyuyor ama samsungu biliyorum ben bu telefonu şimdi alsam 6 ay sonra 1700 liraya düşücek. Hem de grafik işlemci performansı bilinmeyen ve 4k video çekemeyen bi tel 2200TL?. Sonra çare LG G2'ye baktım fiyatı 1600 Tl ve snapdragon 800 çözümü sunuluyo. Kamerası S4'ten daha iyi olmasına rağmen videoda sorun varmış. Fakat ben bu sorunun güncellemeyle aşılabilceğini düşünüyorum. Ben G2 alıcam ama senin için sunduğun bu seçenekler (not almak) falan çok önemliyse note 3 hakkını verir.

hasantezel
26-09-2013, 19:27   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
51 mesaj

Lg g2 ortalığı yakıp yıkacak.

tolgagunes
26-09-2013, 19:29   |  #4  
Üye
52 mesaj

Lg g2 modeli ile akıllı telefon piyasasını altını üstüne getirecek gerçekten. süper ötesi bir cihaz

kadiryildirim1
26-09-2013, 19:31   |  #5  
Taze Üye
19 mesaj

Güvenli mod özelliği ile lg g2 modeli kendinden çok söz ettirecek. :)

sanapzar54
27-09-2013, 10:52   |  #6  
Taze Üye
8 mesaj

http://www.sanalpazar.net/asp/pr ... AL-MOBILE-DISCOVERY En uygun fiyat Ve Telpa Garantili