Samsung i8910 HD

HeLLbLaZe
24-08-2009, 02:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Merhaba Arkadaşlar

Şuan da piyasa bir çok dokunmatik telefon bulunmakta.Bunların popüler olanlarından bazıları N97,İphone 3G ve 3G S modeli ve Samsung'un yeni çıkattığı dokunmatik ekranlı telefonları.Bazı operatörler ve internet mağazaları bu modeller üzerinde çok uygun kampanyalar yaptı ve kampanyalardaki telefonlarda hatrı sayılacak telefonlar.Fakat Samsung'un çıkarttığı i8910 HD modeli 8 mp kamerası,HD görünrü kalitesi,uzun batarya ömrü,büyük ekranı vb. özellikleri ile bir çok kullanıcının gönlünü fethetti fakat Samsung kendi sitesinde bile bu telefondan ne bir özellik ne bir alım-satım menüsü nede başka bi şeyden bahsedilmiş.Yurt dışında ve internet sitelerinde bu telefon satışa sunulmuş durumda.Fakat türkiye ye gelince iş neden dama atılıyor? Size şunu söyliyim telefonu incelemek için kaç tane mağazaya gitsem bir tek modelini göremedim.Şu ana kadar yanlızca AVEA'nın kendi bayisinde sergilenmek üzere bir modeline rastladım fakat telefon açılmadığı için yanlızca dışından bakmakla yetindim.Chıp'ın kendi sitesinde bile samsung'un yeni çıkardığı modellerin bazılarından uzak durun deniyordu(ultra touch,jet vb.).2.el satan kullanıcıların çoğu 1 hafta kullanımdan sonra satıyor.i900 omnia telefonlarının dokunmatik ekranlarını denedim benim yorumuma göre zayıf bir telefon ve bu telefonu nerede ararsanız bulabiliyorsunuz.Telefonun heryerde bulunma nedeni içinde herşeyi bulunması kabul fakat bu özelliklerinin aynısından daha fazlası i8910 da bulunuyor.O zaman neden Samsung bu telefonu hiç bir yere deneme amaçlı göndermiyor yada neden Telpa'ya sadece 8 Gb modeli geliyor.

Evet arkadaşlar.Bu modeli ben satın almak istiyorum.Yanlız deneyemediğim için N97 ile durmadan çakışıyorum.N97 mi alsam yoksa i8910 mu alsam diye.İçimden gelenleri yazdım.Eğer yazdıklarımda yanlışlık varsa telefon deneme amaçlı heryerde varsa affola ama nerde?

kenzita
28-08-2009, 12:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
233 mesaj

ayrıca i8910 'un capasitif dokunmatik ekranı var bu n97 den çok daha hassas ve kolay kullanımlı bir dokunmatik telefon demek
bir de hd video izlemek ve wi-fi ile videoyu aktarma var
bence  i8910 n97 yi evire çevire döver
tasarımı da iyi
ama genelde nokianın daha sağlam ve kaliteli telefon ürettiği söylenir ama i8910 a yapılan yorumlarda malzeme kalitesinin iyi olduğunu okumuştum

EbRaR ErDeM
17-09-2009, 17:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

bencede i8910 alın.