Samsung star reset sorunu

Blade Trinity
21-06-2011, 18:35   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
51 mesaj

Merhaba arkadaşlar; benim bir sorunum var ve yardımcı olursanız sevinirim! 1 aylık samsung star wifi cihazım normal kullanım esnasında birden kapandı (internette gezerken). 5 dk. gibi bir süre cihaz açılmadı, geçen 5 dk. dan sonra cihaz açıldı ama ekran ışığı sönünce cihaz kendine sürekli olarak reset atmaya başladı. Işığın kapanmasına müsade etmeden sürekli elimde telefonu 20 dk. kadar kurcaladım. Cihaz ekran kararmadığı sürece reset atmıyor ama ekran ışığı kararınca telefon beklemeye geçince reset atıyor. Cihazı servise verdim ve servisin online takip kısmından cihazın durumuna bakınca teknik servis sorunun sebebini sıvı teması olarak yazdığını gördüm, fakat böyle birşey söz konusu bile değil. Sadece malum hava sıcak terli ellerle cihaza dokunuyoruz veya konuşurken kulağımızda terliyor.cihazın üzerinde koruyucu ekran folyosu dahi duruyor ayrıca cihazı sürekli kılıfla kullanıyorum bilgili olan birisi varsa bana ne olur akıl verin bıktım uğraşmaktan bu telefonla.

hasan_gul
27-07-2011, 15:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
615 mesaj

Blade Trinity selam kardeşim bende de  samsung star wifi 5233w var ilk zamanlar bende kendi keindine donuyordu düzeldi
senin cep telefonunun modeli nedir krdeşim