Samsung SyncMaster P2250 driver bulamadım! Yardım.

jupiter65
21-07-2009, 19:22   |  #1  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,170 mesaj

Arkadaşlar içinden çıkan CD sini yüklerken hata veriyor. Samsung tan driveri buldum. 

Bu dosyalar sürücü değil ki! 
Magic tune özelliğini bulamadım. Başka bir yerden mi indirmeliyim? 
Bu modelin sürücüsünü bulursanız makbule geçecek.

a.ozcan
21-07-2009, 20:05   |  #2  
a.ozcan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,013 mesaj

http://www.samsung.com/tr/suppor ... ype=L&disp_nm=P2250 buyrun bunu bir deneyin..

jupiter65
21-07-2009, 20:36   |  #3  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,170 mesaj

Bu dosyayı açınca iki şık veriyor. Ama bunların ikisi de benim modelden farklı. P2250 G diye. Benim modelde sonunda G harfi yok. P2250. 
Ayrıca, bu dosyayı açınca aşağıdaki iletiyi veriyor. Sistemimde kurulu değil bu yazıılım. 

Mustafa@PC
21-07-2009, 22:06   |  #4  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Monitörü aldığınız yere sormanızda fayda var.

jupiter65
21-07-2009, 22:37   |  #5  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,170 mesaj

Galiba en doğrusu da bu. Neyse sağolun.

turuncu
22-07-2009, 01:28   |  #6  
Yıllanmış Üye
372 mesaj

jupiter65

sanırsam gösterdiğin resimdeki ileti kutusu, hangi driveri kurmak istiyorsun gibi bir seçenek.  sanırsam dvi'dan bağlantı yapıyorsundur. burada senin yapacağın sonu G olan yani dijital bağlantıdan bağlama seçeneğini seçmen ve ona göre driveri yüklemen.

ayrıca o resimde yandaki küçük kutuda "monitör driver succesfully installed" yazıyor. monitör yazılımı başarıyla yüklendi, anlamına geliyor. eğer yüklememiş olsan bu yazının gözükmüyor olması lazım.

ayrıca mainboy'un verdiği linke sürücü kısmını tıkladığında driver çıkıyor. multi language monitor driver var. tekrardan o dosyayı indirip kurmaya çalış.

jupiter65
22-07-2009, 07:21   |  #7  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,170 mesaj
Alıntı: turuncu  
jupiter65

sanırsam gösterdiğin resimdeki ileti kutusu, hangi driveri kurmak istiyorsun gibi bir seçenek.  sanırsam dvi'dan bağlantı yapıyorsundur. burada senin yapacağın sonu G olan yani dijital bağlantıdan bağlama seçeneğini seçmen ve ona göre driveri yüklemen.

ayrıca o resimde yandaki küçük kutuda "monitör driver succesfully installed" yazıyor. monitör yazılımı başarıyla yüklendi, anlamına geliyor. eğer yüklememiş olsan bu yazının gözükmüyor olması lazım.

ayrıca mainboy'un verdiği linke sürücü kısmını tıkladığında driver çıkıyor. multi language monitor driver var. tekrardan o dosyayı indirip kurmaya çalış.

Zaten G olanı seçip yüklemeye çalıştım. Ama daha yükleme penceresi çıkmadan başarı ile yüklendi iletisi alıyorum. Yani yüklü değil. 
Maniboy'un verdiği link'i ben zaten daha öncede indirmeyi denedim. Bu seferde bu hatayı verdi. Hasarlı arşiv diyor galiba. 

jupiter65
22-07-2009, 07:22   |  #8  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,170 mesaj
Alıntı: turuncu  
jupiter65

Zaten G olanı seçip yüklemeye çalıştım. Ama daha yükleme penceresi çıkmadan başarı ile yüklendi iletisi alıyorum. Yani yüklü değil. 
Maniboy'un verdiği link'i ben zaten daha öncede indirmeyi denedim. Bu seferde bu hatayı verdi. Hasarlı arşiv diyor galiba. 

jupiter65
22-07-2009, 17:37   |  #9  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,170 mesaj

Sorun çözüldü arkadaşlar. İlgilenenlere teşekkür ediyorum.

zikko
29-07-2009, 14:32   |  #10  
Taze Üye
2 mesaj

Selamlar, sorunun nasıl çözüldüğünü bizlerle de paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler...