Samsung'un yeni bombası Wave 723 oldu!

CHIP Online
01-09-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Samsung'un yeni Wave modeli 723'ün özellikleri açıklandı... İşte Bada işletim sistemli son canavar.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/sams ... 723-oldu_22170.html

Resimlerle: Tüm detaylarıyla Samsung S8500 Wave

Samsung'un, Bada işletim sistemi kullanacak telefonu Samsung Wave 723'ün özellikleri belli oldu. Bada'yı bilmeyen okuyucular için Samsung'un Linux tabanlı bir işletim sistemi olduğunu ve Samsung Wave serisinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Telefonun 3.2 inç'lik Süper AMOLED LCD ekranı ve 802.11n kablosuz alıcısı bulunuyor. 5 megapiksellik LED flaşlı kamerasının yanında telefon, Bada işletim sisteminin 1.1 sürümünü kullanıyor. Bada 1.1'in en önemli özelliklerinden biri, üretilen uygulamaların birçok değişik çözünürlüklü Bada kullanan cihazda rahatça çalışacak olması.

Bada 1.1 kullanan Samsung Wave 723'ün piyasaya ne zaman çıkacağı ya da fiyatının ne kadar olacağı henüz belli değil.

Tüm konu: Samsung'un yeni bombası Wave 723 oldu!

Resimlerle: Tüm detaylarıyla Samsung S8500 Wave

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: İlk Wave modelini kullandınız mı? Görüşleriniz...

gfb_diablo
13-02-2011, 19:59   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

aynen  kapAnma sorununu bende yaşıyorum..3 defa servise gönderdim hiç ellemeden geri gönderdiler herhangi bir arıza yok diye..sim karttan yapar diye saçma sapan bir şey uydurdu servis başka hat taktım yine kapandı..SON YER TÜKETİCİ HAKLARI..KİMSE ALMASIN BOŞUNA...