Services.exe açılışda aşırı cpu kullanıyor...

Mirekus
02-10-2009, 14:11   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
91 mesaj

selam arkadaslar,
pc mın yavaslıgından sıkayet ettıgım ıcın gecen hafta format attım tamamen temızlerdım hatta ıkı kere daha format attım ancak pc tamamen bos olmasına ve tum guncellemelerı yapmama ragmen acısılısın da servıces.exe asırı derecede cpu kullanıyor ve bu pc mın 10-15 dk kasılmasına neden oluyor. Her acılısında bılgısayar asırı derecede zorlanıyor. Ne yaptıysam nedenını anlayamadım, işletim sıstemınden mı kaynaklanıyor yoksa donanımsal bı sorunum mu var ? yardımcı olursanız sevınırım..
pc yı tamıre goturmeden once son sansım sizsiniz... yardımcı  olacak arkadaslarıma sımdıden tesekkurler

OSMAN BAĞÇEVAN
02-10-2009, 14:58   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

modifiyeli xp mi , orjinal xp mi ?

formattan hemen sonra mı bu sorun başlıyor yoksa program,sürücülerinizi   yükledik sonra mı ?

Mirekus
02-10-2009, 15:20   |  #3  
OP Üye
91 mesaj

orjınal xp pc yı alırken verdıklerı, ayrıca arkadasımın orj xp cd sınden de denedım ama aynı sekılde yukledıkten hemen sonra degıl ama pc yı guncelledıkten ve programları yuklemeye basladıktan ıtıbaren hemen asırı cpu kullanmaya baslıyor... bıos la ılgılı olabılır mı bılmıyorum aklıma bısey gelmıyor. ancak 10-15 dk kasdıktan sonra kendılıgınden dusuyor yıne ve pc normale donuyor

Mirekus
02-10-2009, 15:41   |  #4  
OP Üye
91 mesaj

arkadaslar yardım beklıyorum .....