ses sorunu yaşıyorum

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ensarkoca
22-11-2009, 16:02   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

merhaba arkadaşlar benim hp pavilion dv6-1229et model bir bilgisayarım var 2 ay önce aldım. son 1 haftadır sesle ilgili bir sorun yaşamaktayım. bazen internet ortamında dinleyecek olduğum şeylerden ses çıkmıyor bilgisayara indiriyorum ancak o şekilde sesini duyabiliyorum. bazense indirdiğim şeyleri bile açamıyorum ayrıca diyelimki internet ortamındakileri açtı ve dinleyebiliyorum o zaman kulaklığı takıp dinlemeye başladığımda ise bir süre sonra kulaklığı çıkardığımda yine aynı problemle karşılaşıyorum bu problemi ancak bilgisayarı yeniden başlatarak aşabiliyorum. neden böyle bişey oluyor ve bu problemi nasıl aşabilirim?

Erhan Tiryakioğlu
22-11-2009, 16:29   |  #2  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Driverlarınızı Güncelleyin ...

Önce Everest Ultimate Edition Programını İndirin Kurun Ve Sisteminizin Özelliklerini Anakart Modelini Öğrenip Download Merkezinden İndirin  Download Merkezi = Anakart Markanızı Yazın ve Ardına Driver Download Yazarak Googlede Aratın ...</

ensarkoca
22-11-2009, 16:50   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
Driverlarınızı Güncelleyin ...

Önce Everest Ultimate Edition Programını İndirin Kurun Ve Sisteminizin Özelliklerini Anakart Modelini Öğrenip Download Merkezinden İndirin  Download Merkezi = Anakart Markanızı Yazın ve Ardına Driver Download Yazarak Googlede Aratın ...

ben driverini güncelledim deminde bahsettiğiniz programı yüklemeye çalıştım ama karşıma: creteProcess başarısız oldu; kod 704. istenen işlem için yükseltme gerekiyor dedi. ben anlamadım ya ne yapmam gerekiyor :( profesyönel bi kullanıcı olduğumda söylenemez.

Son Düzenleme: ensarkoca ~ 22 Kasım 2009 16:51
Erhan Tiryakioğlu
22-11-2009, 16:54   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Kaç Gündür Bu Sorun İle Karşılaşıyorsunuz ? İlk Aldığınız Andan/Günden Berimi ?

ensarkoca
22-11-2009, 17:12   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj
Kaç Gündür Bu Sorun İle Karşılaşıyorsunuz ? İlk Aldığınız Andan/Günden Berimi ?
hayır yaklaşık 1 haftadır var bu sorun aslında geçen ay şöyle başladı. benim bilgisayarda service pack1 vardı sonra internete bağlıyken güncellemeler kısmında service pack 2 oldu ama driverlerını yüklemeden yaptım o işi. o zaman ses çalışmadı sonra drıverını indirip yükledim hiç bi sorun oluşmadı. ama son zamanlarda bu sorunlarla karşı karşıyayım. 1 sorun daha var onu söylemeyi unutmuşum kulaklık takılı iken dosyalar arasında geçiş yaparken sesi anlık olarak dışarı veriyor.

Erhan Tiryakioğlu
22-11-2009, 17:28   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Abi Ozaman Bir Buçuk Hafta Kadar Geri Alın Sisteminizi, Sistem Geri Yükleme Yapın Bir Buçuk Hafta Olsun ...

ensarkoca
22-11-2009, 17:52   |  #7  
OP Taze Üye
5 mesaj
Abi Ozaman Bir Buçuk Hafta Kadar Geri Alın Sisteminizi, Sistem Geri Yükleme Yapın Bir Buçuk Hafta Olsun ...
  iyi hatırlattın benim onda da bi sorunum var nedense geri yüklemeyi bi türlü yapamıyo her deneyişimde yarım saatten fazla sürüyo herşey bitti gibi oluyo bilgisayar tekrar açılıp ekran geldiğinde geri yükleme gerçekleştirilemedi diyo. ya ben bu bilgisayarı ne yapacam böyle bi anlayamadım gitti

Erhan Tiryakioğlu
22-11-2009, 21:03   |  #8  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Bir Format Herşeyi Düzeltir :)

İstersen Sadece Sistem Yükle Dosyaların Kalsın ...<