ses yok,bekleme seçeneği gitti,betik die 1se cıktı

seref_t88
13-01-2011, 22:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

SORUN 1= ekran kartını ve ram ları cıkarıp tekrar taktım (temizlik amaçlı) ses ve bekleme modu gitti. aygıt yöneticisinden giriyorum ses yüklü gözüküyo fakat tık yok pcde. masaüstülerde kasadan gelen uyarı sesi gibi daaat sesi geliyor uyarılarda. donanım ekle diyorum bulamıyor. takılı oldugundan emin olun falan diyor.
yinede bakın aygıt yöneticisinde yazanlar-----
----- ses,video ve oyun kumandası
          -bilinen ses sürücüleri
          -bilinen video yakalaa aygıtları     <---- işte bunlar yüklü olanlar (düzgün çalışıyor dedikleri)
          -ortam denetim aygıtları
          -ses codec bileşenleri
          -video codec bileşenleri

SORUN 2= bekleme seçenegim gitti.buda temizlikten sonra gitti.. sürücülerde hafıza yetersiz dendi :S
yerel disk (C) boş alan 30.9 GB..toplam boyut 53.7 GB
yerel disk (D) boş alan 20.8 GB..toplam boyut 39.4 GB

SORUN 3=sadece hotmail sayfasına girerken ve cıkarken uyarı çıkıyo. buda en fazla 1ay oldu. her sayfaya girdigimde ve cıktıgımda sorun oluyo. ne oldugunu bilmiyorum. bu uyarı cıktıgındada pc donuyo. devamlı betigi durdur cevabını veriyorum.

----> Bu sayfadaki bir betik meşgul ya da artık yanıt vermiyor olabilir. İsterseniz betiği şimdi durdurabilir, isterseniz sürecin tamamlanmasını görmek için bekleyebilirsiniz.

Betik: https://js2.wlxrs.com/_D/F$Live.SiteContent.Messenger/4.2.59120/release/Microsoft.Live.Core.LocalStorage.FF.js:39
                      __DEVAM ET                 __BETİĞİ DURDUR 

Kapalı Hesap (154666)
13-01-2011, 22:47   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj

Bekleme modunun gitmesi ekran kartı ile ilgilidir. Tüm driverleri kontrol etmelisin

mustafa sağ
21-01-2011, 21:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
132 mesaj

bencede yazılımsal bir sorun driverlerini kontrol et