seste sorun

HPQ-User
26-09-2010, 00:30   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ogz sormuş:
iyi günler arkadaslar benim 2 tane sorum olacak
1)gorev cubugundaki hoparlor simgesine tıklıyorum sesi arttırmak icin fakat ne zaman sesi yükseltmeye veya azaltmaya calıssam bilgisayarın kasasından ses geliyor(hoparlor simgesini tıklarken sorun yok fakat ondan sonra ses düzeyini degistirmeye kalkarsam o zaman ses cıkıyor
2)baska bir sorum ise ben kendi üniversitemin sitesine giremiyorum
sadece bu bilgisayardan giremiyorum farklı tarayıcılar kullandım ama hic biriyle giremedim(ie firefox opera)daha dogrusu siteye giriyor fakat geri cıkıyor bazende hic girmiyor internet explorer web sayfasını görüntülemiyor diye bir uyarı veriyor bir kere ie de htp 404 yasak diye bir hata verdi o siteyi güvenilir sitelere ekledim gene giremedim
yardımlarınız icin simdiden tesekkur ederım

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
1.5 gb dd2 ram
intel pentium d 2.8 ghz

İnternet Tarayıcı: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; tr) Presto/2.6.30 Version/10.60

Rlsr
26-09-2010, 01:15   |  #2  
Rlsr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
235 mesaj

1. soruna yanıt vericem bende de öyle sorun var ses sürücüsünü kaldır tekrar yükle olmazsa söyle ses kartı sorunu için yama var microsoftun onu sana atarım...

ekhrem123
28-09-2010, 19:08   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

2. soruyada ben yanıt verim. Tüm tarayıcılarının geçmişini cerezleri falan herşeyini temizle. Tarayıcıları kadır. (Explorer haric :D) Daha sonra tekrardan indir. Yükle bi sorunun kalmıcaktır. Ama önbellek, geçmiş, cerezler falan bunları silmeyi sakın unutma.