Sierra >> F.E.A.R Perseus Mandate

خH@љ
10-02-2008, 02:33   |  #1  
Ø®H@Ñ™ avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
404 mesaj

SİERRA'DAN   F.E.A.R Perseus Mandate

Oyunda F.E.A.R takımının yeni üyesi olarak katılıyoruz.Amacımız dünyayı tehdit eden Bir proje.Perseus'un aradığı proje armacham tesisinin derinliklerinde.Ve F.E.A.R takımı armachamı kuşatan esrarı keşfedecek.Perseus projeyle nightcrawlersin, neyi istediği anlamya çalışacak. F.E.A.R yepyeni takımıyla bu maceraya atılmaktadır

Son Düzenleme: Ø®H@Ñ™ ~ 10 Şubat 2008 02:36
erdem187
10-02-2008, 11:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

F.E.A.R oynayan var mı??nasıldır bu oyun ne amaçla yapılmıştır korkunç mudur kısa özet geçseniz?

BOOMFUNKMCS
10-02-2008, 13:01   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
erdem187
F.E.A.R oynayan var mı??nasıldır bu oyun ne amaçla yapılmıştır korkunç mudur kısa özet geçseniz?
oyun son derece korkunç :) zombi mombi değil,birden çıkan küçük siyah saçlı kız ve halüsinasyonları,hastane işkenceleri,çığlıklar,birden kararan ortam ve yanan ateş,dev gibi bir gözün seni beklediğin bildiğin halde üzerine yürümen...  

ertesi gün dudağım uçukladı (yalan değil)

uGuR.uK
10-02-2008, 14:40   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

fear gercekten güzel bi oyun, oynamıştım ve bu yenisinide oynarım büyük ihtimalGöz kırpma ve arkadaşın dedigi gibi aniden gerilim verme konusundada oldukca iyiydiGülümseme yanlız o korkutma konusunda DOOM3'ü hicbiri gecememekte(tecrübelerime dayanaraktan:). heleki gece vakti karanlık odada yüksek seste oynamaktaysanız "yusuf yusuf" moda gecirebilir sizi...

BOOMFUNKMCS
12-02-2008, 23:09   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
elazigli
fear gercekten güzel bi oyun, oynamıştım ve bu yenisinide oynarım büyük ihtimalGöz kırpma ve arkadaşın dedigi gibi aniden gerilim verme konusundada oldukca iyiydiGülümseme yanlız o korkutma konusunda DOOM3'ü hicbiri gecememekte(tecrübelerime dayanaraktan:). heleki gece vakti karanlık odada yüksek seste oynamaktaysanız "yusuf yusuf" moda gecirebilir sizi...
eheh evet DOOM3 ten bende bahsedecektim :) halen oynamadım yüklü vaziyette bekliyor bitirilmeyi.tırstım be :)