Sıfırdan Photoshop Öğrenmek İstermisiniz? (DVD TR)

ruyasiz
23-09-2010, 18:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Evet arkadaşlar bir yıl kadar önce bende tüm genç beyinler gibi photoshop öğrenebilme hevesiyle dolup taşıyordum. Bu hevesle internette araştırmalar yaptım, tabi bu pek te kolay olmadı açıkçası. Sonra bu araştımalarım sırasında bir sitede türkçe photoshop eğitim videoları buldum. Sıfırdan başlayarak öğretebilme kapasitesine sahip bu videoları daha sonra yine o videolardan öğrendiğim photoshop becerileri sayesinde, görsel anlamda oldukça güzel bir dvd haline getirdim.Sonra kendi kendime bunu neden sadece kendime saklayayım ki dedim. O yüzden sizlerle paylaşmak istedim.

Dvd'nin içinde CS2 ve CS3 sürümlerinin anlatıldığı videolar var. Özellikle CS2 videoları bir harika.

Herneyse sözü fazla uzatmadan sadede geleyim. Dvd hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için kısa bir video hazıladım. Merak eden arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirler. Kısa bir video ama yine de dvd hakkında biraz fikir verecektir.

Video Linki:
İnteraktif Photoshop Eğitim Seti

Download:

Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part01.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part02.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part03.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part04.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part05.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part06.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part07.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part08.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part09.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part10.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part11.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part12.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Photoshop.part13.rar

Arkadaşlar dvd nin yapımı videoların anlatımı hariç tamamen benim eserimdir. O yüzden lütfen emeğe saygı gösterelim ve (indirmek isteyen arkadaşlar için söylüyorum) bir teşekkürü çok görmeyelim. Hepinize photoshop alanında başarılar dilerim. Kolay gelsin!

plain_plane
23-09-2010, 18:14   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

ruyasiz çok teşekkürler eminim bana ve biçok arkadaşa faydası dokunacak bu videoların ;) tekrardan ellerine sağlık!

Erşah
23-09-2010, 19:12   |  #3  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Arkadaşım Allah razı olsun.Bu linkleri kayıt edip hemen indirmeye başlıyorum.Bu programı öğrenmek için millet milyarlar döküyor.Dahasını sen düşün.  Göz kırpma   Beğendim