{Sıfır}Digital Fotoğraf Makineleri@Kargo Ücretsiz!

abrek
24-01-2010, 23:48   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
126 mesaj

Arkadaş digital kompakt fotoğraf makinesi ile ilgili sorunlarınız vesorularınız olursa buradan yardımcı olmaya çalışacağım.Ayrıcagittigidiyor üzerinden şok fiyatlarla makine satışlarımız mevcuttur.İkikat fazla ödemenize gerek yok.Üstelik kargo ücretsiz.Alttaki linktengüncel satışları görebilirsiniz.Bunlar dışında istediğiniz makineleriyurtdışından temin edebilirim.Saygılarımla.

Örnek bir kaç makine;
Samsung ES 55 10.2 mp....200 lira
Satılmıştır.

CANON SD 95 İS 12.1 MP(TİTANYUM GÖVDE)+4GB KART+ÇANTA+KART OKUYUCU YAZICI+TRİPOD+KASPERSKY 2010+KARGO.....KAÇIRILMAYACAK FİYAT...470 lira
Satılmıştır.

SAMSUNG ES17.........12.1 MP@KARGO ÜCRETSİZ....210 lira
Satılmıştır.

SAMSUNG L 313........13 MP@KARGO ÜCRETSİZ....270 lira(Güncel)
Silver ve Kırmızı renk mevcuttur.

Son Düzenleme: abrek ~ 30 Ocak 2010 23:14
abrek
27-01-2010, 22:18   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

OLYMPUS FE-5020+8Gb M-SD+Kargo Ücretsiz.........310 lira(GÜNCEL)

Son Düzenleme: abrek ~ 30 Ocak 2010 23:15
catetik
28-01-2010, 07:44   |  #3  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

Bence bu ilan forum kurallarına aykırı. Zaten gittigidiyorda da  sadece 2 ürünün varki; gittigidiyordan ürün almak akıl karı değil, çünki fiyatları oldukça yüksek.
Satış fiyatlarını burada açık ve net olarak belirtmen gerekir. Başka sitede satılan bir ürünün burada sadece reklamını yapamazsın.  Benden söylemesi, yoksa ilanın kurallara göre silinir.

Son Düzenleme: catetik ~ 28 Ocak 2010 07:48
abrek
30-01-2010, 19:02   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

Gittigidiyorda,ilanların maximum süresi 10 gündür,süre sonunda ilan biter,ürünler satılır,senin bu konuda ne kadar bilgili olduğun(!) belli bir de millete akıl vermeye çalışıyorsun.Dükkanın önünü kapama bakiim.gittigidiyor en ucuz fiyatları bulabileceğiniz yerdir.

Ahmet_79
30-01-2010, 22:17   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

es55 ve diğer  Samsung'ların fiyatı nedir? ilana niye yazmadınız?

abrek
30-01-2010, 23:20   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

Fiyatlar eklenmiştir,arkadaşlar.Başka konu açmadan bu konudan devam edeceğim arkadaşlar.Yanlarında forum fiyatları ve stok durumu belirtilecektir.
CANON A580 10.MP+Samsung 2gb Sd Kart+Kargo(Hemen Teslim){Satışta-2 Adet}

Fiyat Kargo dahil 250 liradır.İsteyene komisyonu alıcıdan olarak gittigidiyor ilanı açabilirim.

Son Düzenleme: abrek ~ 30 Ocak 2010 23:21
catetik
31-01-2010, 08:09   |  #7  
Yıllanmış Üye
279 mesaj
Alıntı: abrek  
Gittigidiyorda,ilanların maximum süresi 10 gündür,süre sonunda ilan biter,ürünler satılır,senin bu konuda ne kadar bilgili olduğun(!) belli bir de millete akıl vermeye çalışıyorsun.Dükkanın önünü kapama bakiim.gittigidiyor en ucuz fiyatları bulabileceğiniz yerdir.

Yazdığım cevabın ilan süresiyle ne alakası var anıyamadım. Hem sonra sen gittigidorun sahibi yada ortağımısınki bana savunmaya çalışıyorsun. Üstelik bazı kelimelerini oldukçada kaba kullanmışsın. Burada tabiki üye arkadaşları bilgilendirmek hem insani ve vicdani, hemde nezaket gereğidir.
Konuyu fazla uzatıp seninle tartışma yaratmayı da istemiyorum, ama gittigidiyorda 100 liraya satılan bir ürünü internette 70-80 liraya  rahat bulabilirsin. Aynı marka, aynı model...

abrek
31-01-2010, 14:03   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

Gittigidiyor'un ne sahibiyim ne de ortağıyım,orada ürünlerini satmayaçalışan bir adem oğluyum sadece.Sitenin alışveriş sistemi özelliklealıcılar için çok güzel,sıfır risk sitemi al.dene,beğenirsen onayver.Aracıları aradan çıkarıp alanla satanı direk buluşturduğu için depiyasadan daha ucuz.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun.Burada kuru kuruya tartışmak olmaz hadi bakalım Fujifilm Finepix S1500,işte sana marka ve model ,herkes arştırsın ve buraya link eklesin.Nerede kaça satılıyor görelim,vatandaşa da faydamız olsun.(Ben satmıyorum bu modeli onu da belirteyim de).
İlk linkileri ben ekliyorum;
http://www.hepsiburada.com/fujif ... 8&productid=bd99006
%18 indirimle 548 lira

599 lira

399 lira

380 lira

indirimli fiyatı 527

569 lira
Bir kaç ucuz link ekle de engin bilgilerinden faydalanım.

abrek
02-02-2010, 13:57   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

12.1 Mp Casıo EX-S6 Lityum-Ion Batarya,2.7''Lcd Ekran Süper İnce Tasarım
Casıo kalitesi en ucuza,Türkçe menüsü ile kolay kullanım,kibirit kutusu kadar küçük ve ince performans devi.
DİKKAT;Casıo EX-S6 fotoğraf makineleri Amerika ve Avrupadaki büyük elektronik mağazalrının vitrin ürünleridir.Kesinlikle kullanılmış ya da refurbished değildir.Kutuları yıpranmış olanlar beyaz kutularla değiştirilir.Kutu içeriği tamdır.Extra olarak hafıza kart(1gb,2gb veya 4 gb olabilir)taşıma kılıfı ilave edilmiştir.Makineler kozmetik olarak sıfır eşdeğerindedir.Nadiren vitrinde durması sebebiyle milimetrik kılcal çizikler bulunabilir.
Makineler siparşinizin ardından 2 gün içerisinde kargoya verilir,hava kargo ile sigortalı olarak adresinize teslim edilir.Teslim süresi bulunduğunuz yere değişmekle birlikte  4-7 iş günüdür.Genelde toplamda 7.gün teslimat gerçekleşir.Nadiren genellikle PTT kaynaklı 1-2 günlük gecikmeler yaşanabilir.

Makinenin silver,siyah,pembe ve mavi renkleri mevcuttur.Almak istediğiniz rengin stok durumunu mutlaka sorunuz.

Makineyi foruma özel fiyatla 260 liraya(havale,ptt)Paypal ile 280 liraya veya aşağıdaki linkten gittigidiyor ilanım üzerinden sıfır risk sitemiyle satın alabilirsiniz. Lütfen ilanda mesaj kirliliği olmaması açısından  sorularınızı pm yoluyla bildiriniz.Saygılarımla.

Kutu İçeriği
CASİO EX-S6 DİGİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ
LİTYUM-ION BATARYA
ŞARJ ÜNİTESİ
TAŞIMA KILIFI
HAFIZA KARTI(1GB-2GB VEYA 4GB OLABİLİR)
EL ASKISI
USB KABLOSU
TV KABLSOU
CD-R

catetik
02-02-2010, 18:50   |  #10  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

Eğer yanlış bilmiyorsam, otomatik digital fotoğraf makineleri, 75 cm ile sonsuz arasında çift mercekle odaklandığı için, metraj ayarına sahip değildirler. Bu nedenle bir otomatik digital foroğraf makinesi ile yukarıdaki resmi elde etmek mümkün değildir.
Yukarıdaki resmi elde etmek için ya teleobjektifli, yada manuel metraj ayarlı makine kullanmak gerekir.
Yanılıyormuyum...?

Son Düzenleme: catetik ~ 02 Şubat 2010 19:04
abrek
04-02-2010, 11:19   |  #11  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

Cahil ile etme sohbet fıttırırsın....Birader yeni nesil kompakt makinelerde manuel ayar imkanı mevcuttur.Koca gövdeli hantal makinelerin makro çekimlerini artmayacak makrolar elde edebilirsiniz.
Hani ucuz linkler ekleyecektin ne oldu,bulamadın mı daha ucuzu?En büyük cehalet bilmediğini bilmemektir;bilgi sahibi olmadığın konularda ahkam kesmek yerine eskicinin bile para vermeyeceği bir teneke parçasına on lira isteyen ilan açma:buradaki üyeler yine de  iyi niyetli başka yerde o ilanı açsan seni yerin dibine sokarlardı:
Bu sana son mesajımdı vesselam;bir daha bu ilanımın altına mesaj yazarsan yöneticilere şikayet edileceksin:

Halil Mollaoğlu
04-02-2010, 11:47   |  #12  
CHIP Online
373 mesaj

@abrek

Üyelerimizin dedikleri bazı şeyler doğru. Konu kısmen de olsa forum kurallarına aykırıdır; zira dolaylı veya dolaysız ticari firmaların reklamını yapmak yasaktır.

Konudaki 3. parti linkler kaldırılmıştır. Bundan sonraki konularınızda sadece ürünlerinizi tanıtıp geri kalan süreci özel mesaj üzerinden halletmenizi öneriyorum. 3. parti site linki vermemenizi rica ediyorum.

İyi forumlar

abrek
05-02-2010, 16:56   |  #13  
OP Yıllanmış Üye
126 mesaj

Bu nasıl yönetim anlayışıdır,ben size mesaj yolladım ilanla ilgili sizin yaptığınız şeye bak.linler silinmiş miş,neresi burası patogonya mı?nerede ucuz olduğunun linklerini ekledim,link yasaklanan forumda ilk kez görüyorum,bırakın böyle saçmalıkları,adult lin mi vermişiz de siliyorsunuz?Hepsi buradayı bırakmış linkleri silen akıllı mod.,niye bıraktı ortağı mısın o sitenin?Vatandaş nerede ucuzsa öğrenme hakkına sahiptir,saçma sapan mantıkların,yasakçı zihniyetin 21.yy da yeri yok.Bu konuyla adminin ilgilenmesini istiyorum.Bu saçmalık düzelmediği takdirde,beni banlayın.Bu kafa yapısında bir yerde asla işim olmaz.

catetik
23-04-2010, 13:05   |  #14  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

Kardeş yukarda belirtilen tüm fotoğraf makineleri compact makinelerdir ve iddia ediyorum yukarıdaki arı resmini bu makinelerin hiç birisi ile çekemezsin. Arının arka tarafında flu kalmış görüntüyü de net alırsın, ama ne varki focus alanı genişlediği için, arının yukardaki netliği kaybolur.
Konuyu uzman bir fotoğrafçı ile konuş. O sana izah eder...

Diğer yandan, Halıl bey haklı. Forum kural ve yönetmeliklerini iyi inceler, birde forum stratejisinin inceliklerine inersen meseleyi sende anlarsın.
Forum kuralları gereği, üyelik gerektiren hiçbir sitenin adını dahi forum mesajlarında veremezsin.

Son Düzenleme: catetik ~ 23 Nisan 2010 13:11