sistem çok ağrı açılıyor

HPQ-User
22-02-2008, 16:14   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

tahir sormuş:
Messencer ile sağlıklı konuşabiliyoruz.Ancak bir müzik programı (LİMRA diye bir site) yüklemiştim.Birkaç gün sonra bilgisayarım çok yavaş çalışmaya başladı.Saatlerce beklediğim bile oluyor.Açılan bir pencereyi kapatırken de çok bekliyorum.İnternet-Araçlar-internet seçenekleri-gizlilik panelindeki ibre en aşağıda duruyor.Orta seviyeye getirip UYGULA dediğimde uzun süre bekliyorum.Uygulama yapılmış gibi gözüküyor.Ancak tekrar en alta kaçıyor.Sorunumu çözmeme yardımcı olursanız çok sevinirm.Şimdiden teşekkürler.İyi günler dilerim.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Windows xp bir bilgisayarım var.TTNET İnternete bağlı.Ayrıca bir modem bulunuyor.Mikrofon ve hoperlorü var.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 3.0.04506.648)

Borga-x
22-02-2008, 17:08   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Yukledıgınız programı siliniz. Mumkunse guvenlı kıpte bu işlemi yapınız. Büyük ihtimalle program fazladan RAM kullanıyor. Sisteme trojan bulaşmış olabılır avg antıspyware ve adaware programları ıle guvenlı kıpte tarama yaptırın..