Sistem Geri Yükleme ve Görev Yöneticisi Hatası

GARMONSU
25-02-2010, 19:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Öncelikle herkese merhaba benim 1-2 aydır süren bir problemim war çok yöntem denedim fakat daha çözemedim sizlerinde yardımlarını bekliyorum.

1.Hata : Sistem Geri Yükleme

Bu noktadan sonra E:sürücülerde yapılan değişiklikler tersine döndürülemez,çünkü sürücü Sistem Geri Yükleme izlemesinden kapatıldı ya da çıkarıldı.

2.Hata: Görev Yöneticisi

Bilgisayarımın hataları bunlar eğer sizlerinde ufak bir yardımı dokunursa çok sevinirim.

Mr.PessimisT
19-03-2010, 22:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
447 mesaj

regedit hatası büyük ihitmal görev yöneticisi kayıt defterine kayır yapılamamasından dolayı açılamz format en sağlam çözüm;)

sdudamla
07-02-2011, 16:09   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

Arkadaşlar benim de sorunuma yardımcı olur musunuz lutfen? Benim masaüstü bilgisayarım açıldığında windows hata kurtarma ekranı çıkıyor ardından da windows ön yükleme yöneticisi diye birşey her açtığımda bu çıkıyor. güvenli modda olsun normal başlat ta olsun başlatıyorum ama açılmıyor yine bu ekran geliyor. Bilgisayar başlatılmıyor bir türlü. içimde bilgilerim yok hemen format atabilirim ama nasıl yapmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz acil olarak şimdiden çok teşekkür ediyorum tüm ilgilenenlere... :)