sistem kasılıyor çözüldü

aslan yürek38
12-11-2013, 23:09   |  #1  
aslan yürek38 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 9
338 mesaj

selam arkadaşlar bi sorun oluştu bitürlü çözemedim ne yaptıysam video izlerken ve oyun oynarken  sistem de takılmalar oluyor ama mauseyi hareket ettirince düzeliyor 1dk sonra tekrar takılıyor mausu hareket ettirince yine düzeliyor joystickle oynuyoruz oyunları mesela pes fifa falan oynarken tüm oyunlarda takılmalar oluyor mauseyi hareket ettiriyorum düzeliyor bisüre sonra tekrar başlıyor internette izlediğim filmlerde ve videolardada aynı sorun oluyor allah aşkına birisi bi çare bulsun ekran kartını güzcelledim ama nafile 

sistemim

amd fx 8120 buldozer işlemci 8 çekirdek

ram 8gb ddr3 1600mhz

anakart asus m5a99x evo

ekran kartı nvidia gtx 760 2gb 256 bit

power gigabyte 550 w

hdd 1tb samsung 7200 rpm 32cach

evet arkadaşlar anlamadım ben bu işten bişey yardımlarınızı bekliyorum bişey daha var 3d monitör kullanıyodum  onu sattı şimdilik crt monitör kullanmak zorunda kaldım aceba monitörden olabilirmi

Son Düzenleme: aslan yürek38 ~ 16 Kasım 2013 15:38
DiamondMines
16-11-2013, 23:06   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: aslan yürek38  
selam arkadaşlar bi sorun oluştu bitürlü çözemedim ne yaptıysam video izlerken ve oyun oynarken  sistem de takılmalar oluyor ama mauseyi hareket ettirince düzeliyor 1dk sonra tekrar takılıyor mausu hareket ettirince yine düzeliyor joystickle oynuyoruz oyunları mesela pes fifa falan oynarken tüm oyunlarda takılmalar oluyor mauseyi hareket ettiriyorum düzeliyor bisüre sonra tekrar başlıyor internette izlediğim filmlerde ve videolardada aynı sorun oluyor allah aşkına birisi bi çare bulsun ekran kartını güzcelledim ama nafile 

evet arkadaşlar anlamadım ben bu işten bişey yardımlarınızı bekliyorum bişey daha var 3d monitör kullanıyodum  onu sattı şimdilik crt monitör kullanmak zorunda kaldım aceba monitörden

Nasıl çözüldü sorun neymiş...

aslan yürek38
23-11-2013, 23:57   |  #3  
aslan yürek38 avatarı
OP Yıllanmış Üye
338 mesaj

kardeşim ne yaptıysam çözemedim sorunu taaki pcye takılan tüm usbleri tek tek çıkararak deneyene kadar sorunun wep cam dan kaynaklandığını buldum wep camı pcden çıkarınca makine düzeldi taktım yine aynısı oluyor galiba vep cam arızalı kullanmıyorum artık vepcamı  ve sorunda kalmadı şükür

DiamondMines
24-11-2013, 11:27   |  #4  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: aslan yürek38  
kardeşim ne yaptıysam çözemedim sorunu taaki pcye takılan tüm usbleri tek tek çıkararak deneyene kadar sorunun wep cam dan kaynaklandığını buldum wep camı pcden çıkarınca makine düzeldi taktım yine aynısı oluyor galiba vep cam arızalı kullanmıyorum artık vepcamı  ve sorunda kalmadı şükü

Ne ilginçmiş. Düzeldiğine sevindim.

DiamondMines bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
aslan yürek38
24-11-2013, 19:37   |  #5  
aslan yürek38 avatarı
OP Yıllanmış Üye
338 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Ne ilginçmiş. Düzeldiğine sevindim.

eyvallah kardeşim