Sistem testi ?..

vieX
06-07-2009, 00:50   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
288 mesaj

Arkadaşlar benim windows 7, vista ve xp' yi test etmem lazım. Fakat biraz acil salı gününe kadar. Bunun için bir program varmı mesela dosya transfer hızını ölçen grafik şeklinde gösteren, açılış kapanış süresini dosyas işlemesini gösteren gibi bir program varmıdır lütfen yardım edin.

SaGoPa KaJMeR.
06-07-2009, 03:12   |  #2  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,547 mesaj

Umarım İşini Cözebilir...

Fresh Diagnose 7.98 

Sisteminizi ayrıntılı bir biçimde tarayarak yazılım ve donanımlarınız hakkında size rapor verebilmektedir. Bu raporda yazılımsal ve donanımsal olarak, sistem dosyaları, hizmetler, kendiliğinden başlayan uygulamalar, sistemde yüklü yazılımlar, zamanlanmış görevler, hafıza durumu, komut satırı, şifreli dosyalar; bios bilgileri, işlemci, anakart, hafıza kartı, sabit diskler, ekran kartı, diğer dahili ve harici bileşenler ve ön bellek durumu hakkında ayrıntılı bilgiler sunulmaktadır.

Yazılım bilgilendirme işlevinin yanı sıra; işlemcinizin, çoklu ortam aygıtlarınızın, hafıza kartlarınızın ekran kartınızın, sabit diskinizin ve CD sürücünüzün performansını öğrenebilmeniz için karşılaştırmalı test yapabilme imkanı sunmaktadır.

OSMAN BAĞÇEVAN
06-07-2009, 11:18   |  #3  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

bende test yaptırmak istedim.indirdim programı kurdum fakat test yapamadım..sırf ingilizce yazıyor.programı karıştırmama rağmen test yapamadım.kısa ve öz bir şekilde programın kullanılışını anlatır mısın ?