Sistem Toplama ve Topladığım Sistem 3

Yetenek
29-01-2012, 13:23   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

Tekrardan herkeze merhaba. Ben 2  gündür bir sistem toplamak için çabalıyorum ama aşırı kafam doldu ve hala bir sonuca varamadım. Bana yorum yapın ve ufak tefek ayrıntıları değiştirin diyorum. Adamlar tutup komple sistem öneriyor falan filan. AMD olsun diyorum adamlar intel sistem diyor neyse bunlara çözümü buldum gibi baktım olmayacak kendim topladım ve sizlere sunuyorum. LÜTFEN bana sistemi yorumlayın. Dünden beri bana aşırı yardımcı olan Chip Online üyelerine öncelikle teşekkür ederim. Beni bazı hatalardan çevirdiler ve sistemi son hale getirmeme yardımcı oldular. Bende tekrardan Chip Online üyelerine başvurmak istiyorum...

BÜTÇEM 600 TL ve kesinlikle aşmamam gerekiyor. hani 650 olsun falan diyorlar tamam müsait ama tutupta 650 aşıp 670 yaptığınız zaman benim başka bir birleşenden kısıp bunu düşürmem gerekiyor.
İşlemciyi X4 yap diyenler oldu fakat amdnin bu x3 işlemcisinde gizli bulunan 4. çekirdeği açacağım bilmiyenler araştırsın googleden ve zaten x4 bir sistemim olacak. o yüzden işlemci garanti hale geldi diyebilirim. ramler garanti araştırdım en iyisi bu deidler. Kasa garanti 500w gerçek PSU daha ucuz ve kaliteli bir ürün yok diyebilirim. Tek sorun anakartta yaşıyorum bir türlü kaliteli bir kart bulamadım. Araştırmalarıma göre asusun LE kartları öenrilmiyormuş nedeninid bilmiyorum ama nedense bu kart bana çok güzel ve kullanışlı geldi. Evde zaten hard disk mevcut onu takacağım. Onun dışında bir sıkıntı yok lütfen sistemimi yorumlayınız...

Son Düzenleme: Yetenek ~ 29 Ocak 2012 13:25