sistemdeki seslerin kesik kesik gelmesi

HPQ-User
28-07-2008, 16:40   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

KEKOR sormuş:
BENİM SORUM SKYSTAR 2 TV KARTIMLA İLGİLİ SİSTEMİ İLK AÇTIGIMDA SİSTEMİN BÜTÜN SESLERİNDE BİR KESİKLİKLER OLUYOR TV KARTIMDA PRDVB PROGRAMINI KULLANIYORM BU BUROGRAMI AÇIP ATV KANALINI ACTIKTAN SONRA  PROGRAMI KAPATTIGIMDA SİSTEMİN SESİ DÜZELİYOR BUNUN SEBEBİNİ VE VARSA BİR ÇÖZÜMÜNÜ BANA BİLDİRİRMİSİNİZ

AYRICA BEN SİSTEMİ YENİ DEGİŞTİRDİM ESKİ SİSTEMİMDE AYNI TV KARTINI KULLANIYORDUM İLK ZAMANLAR BİR SORUN YOKTU SONRA ONDADA AYNI SORUN OLMAYA BAŞLAMIŞTI BEN SİSTEMDEN SANMIŞTIM AMA YENİ SİSTEMİM ESKİSİNE GÖRE İYİ OLMASINA RAGMEN AYNI SORUN ŞİMDİKİ SİSTEMİMDE  DE VAR LÜTFEN  BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM EGER SORUN TV KARTI DİYE DÜŞÜNÜRSENİZDE BUNU NASIL VE NERDE YAPTIRABİLİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER ÇALİMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM...

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel dual core 2-2.20 gh işlemci
gigabayte GA-EP35C-DS3R ANAKART
KİNGSTON 2GB DDR2 800MHZ RAM
PALİT PE8600GT 1GB 128BİT EKRAN KARTI
SKYSTAR 2 TV KARTI

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

SAİNT
28-07-2008, 16:54   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

kardeş şayet sistemin yeni ise kesin tv kartında bi problem var eğer tv kartları fazla bi masraf çıkarmıyorsa yenisini alderim çünkü elektronik alet bozulduğu vakit randıman vermesi çok zor oluyor aklımada başka bişey gelmiyor çünkü hiç bi zaman ihtiyaç duymadım pc televizyona

doganyet
28-07-2008, 16:56   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

arkadaşım ilk olarak yapman gerekn başlat çalıştrdan msnconfig yazarak ordan başlangç bölümüne geçerek programın açılışta başlamasını kaldrmak onun haricnde olmassa kullandın programın daha güncel sürümünü kullanabilrsn