Sitem Açılmıyor

AKEMAL
19-05-2008, 23:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar yaklaşık 5 gündür siteme ve servirde bulunan diğer iki siteme türkiyeden giriş yapamıyorum.Ayrıca ana servire ftpye de ulaşamıyorum sadece webftpye ulaşabiliyorum.Ama türkiye dışından siteye ve servire ulaşılabiliyor.bunun sebebi sizce ne olabir.

Son Düzenleme: AKEMAL ~ 19 Mayıs 2008 23:16
panda34
19-05-2008, 23:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Mp3 veya Film paylaşımı yapıyorsanız sitenin engellenmiş olabilir .
Yeni bir domain adresi alın , eski server'ı ona taşıtın .

AKEMAL
19-05-2008, 23:47   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Sayfada her hangi bir uyarı yazısı yok mesala http://www.youtube.com/ gibi siteyi geçtim serviri almış olduğum hosting dahil türkiyeden giriş yapılamıyor sadece webftp giriş yapılabilir.

ulusoy1
20-05-2008, 17:28   |  #4  
Yeni Üye
29 mesaj

Bence DNS problemi, webftp arayüzüne  de muhtemelen IP kanalıyla bağlanabiliyorsun. Sayfanın ismini yazdığında ulaşamıyorsan bu kuvvetle muhtemel DNS problemidir.

Ne yapılabilir, TRKY-DNS adında (yanlış hatırlamıyorsam) bir program vardı, güncel dnsleri otomatik alıyor, bu program kullanılabilir. Bunun haricinde yapacak başka bir şey yok diye düşünüyorum.

Maalesef Yurtdışı sunumcularda bu sorun çok sık yaşanmaktadır.

ccrayzz
24-05-2008, 22:11   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

ya arkadaşlar büyün sitelere girebiliyorum bjk.com.tr girilmiyo yani adres çubuğuna www.bjk.com.tr yazıyorm enterlıyorum sağ alttaki dolan şey doluyo fakat hiçbir görüntü yok sayfa görüntülenemiyor bile demiyor ne iş anlayan var mı???lütfen yardımmm............!!!!!

panda34
24-05-2008, 23:04   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
ccrayzz
ya arkadaşlar büyün sitelere girebiliyorum bjk.com.tr girilmiyo yani adres çubuğuna www.bjk.com.tr yazıyorm enterlıyorum sağ alttaki dolan şey doluyo fakat hiçbir görüntü yok sayfa görüntülenemiyor bile demiyor ne iş anlayan var mı???lütfen yardımmm............!!!!!
Sizin bilgisayarda yada internette sorun var .
Ben girebildim BJK'ya ...