sitemin anasayfa ve members bolumu nasil ?

Banned
29-05-2011, 19:28   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
688 mesaj

arkadaşlar özellikle kendimin yaptıgı flash nasıl olmuş yukarıdaki header ve onun üstündeki mermi sesiyle açılan call of juarez yazısı ve videonun üstündeki button java özelliği  ? 

ayrıca lightboxla yaptıgım resimler ve video nasıl sizce ve de browserdeki silah iconu   yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

bu arada merak edenler olursa  : siteyi kendim kodladım en ufak noktasına kadar  resimleri fireworks ileboyutlandırdım  ve gerekli yerleri kendim çizdim Kodlamada : CSS DİV HTML  FLASH fireworks jquery  ile yazdım 50 den çok meta tagı girdim ve ilk 150 karaktere özen gösterdim yani aynı ubisofttki gibi yaptım ayrıca resimleride faklı isimlendirdim lightboxlarıda öyle  header ve onun üstündeki yazıyı  adobe flash ile kodladım motion tween ve farme to frame ile yaptım   sitenin ana hattı php ile yaptım her noktasını include ettim farklıfarklı sayfalarla ayrıca javascript olarak window.location özelliğini kullandım ve de onload onclik  onmousemove ve onmouseout özelliklerini kllandım ileride yapıcagım form sayfasında is php ile kayıt yaptırcm ve aratıcam javascript ile de kontrol ettricem  siteyi dreamviwerde yaptım 

http://www.mbinternethizmetleri.com/onur/  daha domain ve hosting almadım  alınca sitenin adresi 

www.callofjuarezugh.com      olucak  inşallah