Siyah ekran sorunu yardim

segentich
16-10-2010, 19:01   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
36 mesaj

Arkadaslar cok acil bi sorunum var.Suan bi arkadasimin bilgisayarindan yaziyorum. yurt disinda kucuk bi kasabada liseye gidiyorum. yurttayim ve haftasonu oldugu icin sadece 4-5 kisi var. tek yapabilecegim sey oyun oynamak ve film izlemekti taaki laptopda sorun cikana kadar. dün aksam film izlerken uyuya kalmisim sabah kalktim laptop acikti hala ve biraz internette dolastim sonra laptopu kapattim ve kosuya ciktim. bi 45 dakka sonra geri geldim tekrar actim laptopu ama ekran acilmadi. laptopu kapatip yeniden denedim olmadi. sarjini pilini cikarttim bi süre bekledim tekrar taktim yine olmadi her seyi yaptim ekrani kaparken siyah oluyo bi dugme yüzünden onada baktim olmadi... lütfen yardim edin anlamiyorum 45 dakka önce calisiyodu kapatip geldim simdi calismiyo. durum gercekten acil cunku bu aralar laptopa ihtiyacim var okul icin. sorun ekran kartimi bilimyorum o yuzden dogru yere acamamis olabilirim. Yardimlarinizi bekliyorum.

segentich
16-10-2010, 19:56   |  #2  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
36 mesaj

güvenli kip derken anlamadim. laptop calisiyo ama ekran yok siyah hic bisey yok.