Sizce hangisi ??? Acill

orkan.akgun
15-09-2011, 09:07   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
74 mesaj

merhabalar ben bu hafta asus marka notebook alacagım.hp g62 bilgisayarımı ekran kartı sebebi ile 7 ay içerisinde 5 kez servise verip 3 kez parça degiştirttim ve son parça degişimini beklerken yasal tamir süresi sebebiyle para iadesi işlemlerini başlatıcagım SONUNDA :Dburadan yeni bir notebook düşünüpte hp mrkası düşünenleri uyarıyorum KESİNLİKLE HP YE YANAŞMAYIN ürün degişimi ve para iadesi gibi olaylarda müşterisine en çok sorun çıkaran firmadır vede servisleri çok berbattır (kendi baglı oldugu bakanlıgı inkaar eden firmadır garanti koşullarnda) teknosa fln flan sakın inanmayın o garanti koşullarının hiç birisini uygulamıyorlar.arkadaşlarımın çogu akakçe.com sitesinden daha uygun fiyata aynı ürünü alabilirsin dedi gerçektende aynı üründe nerden baksanız 200 tl den fazla oynama var :D acaba bu siteden almanın bana avantajı olucagı gibi dez avantajıda olabilirmi ?? siz olsanız ne yapardınız.kesinlikle teknosa gbi şirketlerden alışverş yapmak istemiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.  (memnuniyetsizlik,malın kalitesi,satış sonrası müşteri memnuniyeti,ürünün bozuk çkması)

http://www.akakce.com/bilgisayar ... -fiyati,447295.html

bilgisayar içinse freedos almamda herhangi bir sakınca varmıdır ? bilgisayar bozuldugunda servise verdigim zaman pc nin sistemi yok biz kendimiz sistem yükliyemeyiz falan derlermi ?? teşekkürler....

endlessnight
15-09-2011, 10:03   |  #2  
endlessnight avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
2,457 mesaj

Linkteki pc gayet güzel. FresDos olması güzel istediğin işletim sistemini yüklemeni sağlar. Bu anlamda iyi bir şey. Son sorunun cevabını ben de bilmiyorum.

orkan.akgun
15-09-2011, 11:32   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
74 mesaj

güzel fakat kalite falan fark edermi acaba daha önce bu siteden alışveriş yapan arkadaş varmıdır ? var ise izlenimlerini paylaşırsa iyi olur :D