Sizce nasıl bir telefon ?? Yorum pLs

catalyst61
05-08-2011, 21:05   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Arkadaşlar http://www.ucuzu.com/cep-telefon ... euKoCFZwz3wodDUrr6A bu telefonu almaya karar verdim . hem dokunmatik hem qwerty klavyeli fakat sadece tipine bakarak almak istemiyorum bu bir hata olur . Özellikleri sizce nasıl arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler

infazci6100
05-08-2011, 22:56   |  #2  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
1,108 mesaj

benim galaxy mini ye benzıyor gayet guzel en uygun android cıhazlardan

alperen12
06-08-2011, 00:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
248 mesaj

özelliklerine baktımda beautifula benziyor

vmesut
06-08-2011, 00:30   |  #4  
Yıllanmış Üye
264 mesaj
Alıntı: infazci6100  
benim galaxy mini ye benzıyor gayet guzel en uygun android cı
arkadaşım kardeşime aynı telefondan almayı düşünüyorum da 2 sorum olacak
android market açık mı ve oyun ve uygulama yüklerken ekran çözünürlüğü diğer android telefonlara göre daha düşük olduğu için bi problem yaratıyo mu

bu arada arkadaşımın sorusuna gelince her özellikten biraz olan güzel ekonomik bir android telefonu fiziksel bir klavyesi olması uçsuz bucaksız uygulama havuzuyla telefonuna ek özellikler ekleme imkanı ve wifi önemli artılar, ancak şunu belirteyim gerek oyunlarda gerekse web sitelerinde ve kamerasından galaxy s veya eşdeğer bir telefon performansı bekleme.

Son Düzenleme: vmesut ~ 06 Ağustos 2011 00:38
infazci6100
06-08-2011, 01:39   |  #5  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
1,108 mesaj
Alıntı: vmesut  
arkadaşım kardeşime aynı telefondan almayı düşünüyorum da 2 sorum olacak
android market açık mı ve oyun ve uygulama yüklerken ekran çözünürlüğü diğer android telefonlara göre daha düşük olduğu için bi problem yaratıyo mu

bu arada arkadaşımın sorusuna gelince her özellikten biraz olan güzel ekonomik bir android telefonu fiziksel bir klavyesi olması uçsuz bucaksız uygulama havuzuyla telefonuna ek özellikler ekleme imkanı ve wifi önemli artılar, ancak şunu belirteyim gerek oyunlarda gerekse web sitelerinde ve kamerasından galaxy s veya eşdeğer bir telefon performansı bekleme.

dostum ekran cozunurlu harıka deyıl dıyer modellere gore ama onlarda pahalı bnce yeterlı guzel applanet kurdum ben her sey ucretsız ındırılıyo ordan androıd marketı tam bılmıyorum ama bıseler yapıp acılıyo dıye duydum tel dort dortluk bazen kasabılıyo cok oyun onucaksan bıl bence bu ıdeal ama butceyı kasıp galaxy ace alırsan tam olur anun ıslemcı daha hızlı ona hıc kımse kusur bulamaz cozunurlukde yuksekdır ama dedıgım gıbı galaxy mınıde fiyat ferformans acısından guzel

usameavci
06-08-2011, 18:37   |  #6  
usameavci avatarı
Yeni Üye
35 mesaj

özelliklerine bakarak güzel görünüyor.ama mutlaka telefonu kullanmış birilerinden tavsiye al.sadece özelliklere bakarak almak mantıklı değil.