sizce nasıl?

GannicusS
28-08-2012, 00:13   |  #1  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
467 mesaj

arkadaşlar ximgatek talisman marka bi soğutucu aldım hiç ses çıkarmıyor soğutuyor.ama pervane biraz yamukdonuo acaba duzeltebılırmiyim?ve iade edip daha iyisini mi alıyım elımı yapıştırdıgımda soğukluk çok az gelıor oylemı yoksa vantilatör gibi bişi miolucak :D bilgim yok arkadaslar kusra bakmayın.

Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış
  not:beyler aile içi meseleler vardıda sesi ondan koydum yanlıs anlamayın Gülüş

Son Düzenleme: GannicusS ~ 28 Ağustos 2012 00:35
kobalt67
28-08-2012, 00:46   |  #2  
kobalt67 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 19
758 mesaj

Çok güldürdünüz beni Kahkaha
Öncelikle videodaki müziğin çok iyi olduğunu belirtmek isterim. Fanın sesi gerçekten hiç duyulmuyor Dans
İkincisi fana neden elinizi yapıştırdınız ? Fan kasayı soğutuyor, odayı mı soğutacak ? Vantilatör mü bu ? Gülüş
Üçüncüsü yamuk dönüp dönmediğini müzikten farkedememe rağmen, sizin yamuk dönüyor dediğiniz kanat yapısındandır, Speccy adlı programla sistem sıcaklıklarınızı ölçebilirsiniz, müzik cidden güzel Beğendim

GannicusS
28-08-2012, 01:06   |  #3  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
467 mesaj
Alıntı: kobalt67  
Çok güldürdünüz beni Kahkaha
Öncelikle videodaki müziğin çok iyi olduğunu belirtmek isterim. Fanın sesi gerçekten hiç duyulmuyor Dans
İkincisi fana neden elinizi yapıştırdınız ? Fan kasayı soğutuyor, odayı mı soğutacak ? Vantilatör mü bu ? Gülüş
Üçüncüsü yamuk dönüp dönmediğini müzikten farkedememe rağmen, sizin yamuk dönüyor dediğiniz kanat yapısındandır, Speccy adlı programla sistem sıcaklıklarınızı ölçebilirsiniz, müzik cidden güzel Beğendim
 yamuklugu ilk sanıyelerde bellı oluyor. hocam al müziği güldüm yerlerde kıvranıyorum :D

http://www.youtube.com/watch?v=8Pg2ilcXIFM

speccy olmamı bea :D

Son Düzenleme: GannicusS ~ 28 Ağustos 2012 01:08