skay star 2

miraj2000
03-07-2009, 20:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

arkadaşlar sky star tv kartı alsam hangisi benim işimi görür sky star 2 tvkartı ofline download yapıyor diyorlar fakat şifreli kanalları girebilirmiyim acaba sky star hd2 şifreli kanalları çözeceyini yazıyor offline downloadla ilgili herhangi birşeye rastlamadım sky star 3 nasıl acaba ofline download yapabilirmi filim kayıt ve şifre kıra bilirmi lütfen yardımlarınızı esirgemeyin hangisini alsam şaşırdım

abdulkadirilhan
03-07-2009, 23:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
224 mesaj

skystar bildiğim kadarıyla 3 şekilde şifre çözüyor...
1.tv kartıyla beraber gelen,  pci çıkşına bağlanan içinde şifre çözücü modül yuvası  bulunan kart.bu kartı anakartın pci çıkışına takıyorsun.yanında gelen kablo ile tv kartına bağlıyorsun kasa içinde.piyasadaki yasal şifre çözücü modülleri çalıştırıyorsun.receiver mantığıyla  çalışıyor....
2.şifre çözücü küçük programlar.winscs-s2emu-vplug gibi programlar yardımı ile şifre çözüyor skystar
3.cardsharing... yani ücretli yada ücretsiz şifre paylaşmı yapan int.sitelerine bağlanarak...(net bağlantısı gerekiyor)

not:kart alacaksan skystar 2.6 d ve üzeri sürümleri tavsiye ederim.

offline download konusuna gelince bildiğim o iş yaş.download hızlı yapılıyor ama çok karışık ve istemediğin birçok dosya geliyor...bu dosyalrın birçoğuda virüslü oluyor....

beycanerkul
05-07-2009, 20:41   |  #3  
Yıllanmış Üye
628 mesaj

ben skystar 2 kullanıyorum çok memnunum tv kartından downloand işine gelince o iş yaş ama şunuda bilmeni isterim skystar 3 u bir araştır derim skystar 2 ye oranla ne gibi gelişmeleri var gibisinden ...
Kayıt işlemine gelince benim kullandığım kart kaliteli görüntü kayıt yapıyor çok net